Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen jó szemceruzát ismertek...

Milyen jó szemceruzát ismertek/használtok, ami a vízvonalon se folyik rögtön el?

Figyelt kérdés
Amit én használok, azt alig kenem fel, már lejön.

2012. okt. 10. 10:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát én még nem találkoztam olyannal ami huzamosabb ideig bírta volna, mivel nekem is lefolyik onnan. Ez szemfüggő, ismertem több olyan lányt is, akinek meg egész nap úgy nézett ki mikor odakente. Persze vettem olyan cekát amit ők is használtak hátha, de nekem ugyanúgy eltűnt a vízvonalról. (Oriflame, Astor stb.)


Esetleg egy kettő van ami nem két perc alatt mászik le, én Terra Naturisat használok, olcsó (5b 500 ft.)és szerintem jó. Meg nekem szempont, hogy ne irritálja a szemem és ezzel még nem volt baj. De csodát szerintem ne várj, sajna... Amúgy többször egymás után át szoktam húzni.

2012. okt. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Sok félét próbáltam, az egyetlen ami megmarad rajtam egész nap az Essence long lasting. Azt lemosni is tiszta szenvedés. Csak ajánlani tudom, nagyon jó. Véletlenül vettem meg, mert olcsó volt... de nagyon jól tettem.:)
2012. okt. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Én miss sportyt használok, több rétegben viszem fel, és egyet pislogok azt már megkopik....Nekem szerencsére nincs gondom azzal, hogy valami esetleg irritálja a szememet, csak a tus irritálja néha (buli előtt gyakran azt használok vízvonalon, mert tartós...na ha az elfolyik, nagyon fájdalmas)

Amúgy köszi a válaszokat! :)

2012. okt. 10. 11:22
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem azok közül, amit eddig használtam, az Aden fekete szemceruzája jött be leginkább (használtam sima Essence-t, Lorát, Astort!!!, Basicet-ma már nem kapható, asszem)... meg egy random izé, ami járt anno a Meglepetéshez, meglepően jól teljesített, csak épp fogalmam sincs, hol lehetne még kapni.
2012. okt. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ
2012. okt. 10. 14:13
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Aden szemceruzát rengeteg színben a Moyra shopban lehet kapni Bp. Ferenc körúton, kb 450 ft.


[link]


Itt van webshop is.

2012. okt. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Artdeco
2012. okt. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

ment a plusz!

2012. okt. 10. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!