Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik a legjobb minőségű...

Melyik a legjobb minőségű köröm építő zselé és tip?

Figyelt kérdés
Ha nem vagy körmös akkor a körmösöd mit használ ami neked bevált és nem törik le a rákövetkező napon, hanem jó hajlékony, strapabíró? :)
2012. okt. 12. 20:19
 1/8 anonim ***** válasza:

tip??????? én kb 5 éve nem használok.


zseléből meg van egy halom márka, ami mind teljesen jó. Hogy kinek mi válik be, mivel szeret a legjobban dolgozni, az meg teljesen egyéni.

A körömnek nem hajlékonynak kell lenni, hanem stabilnak. Ha jól van megépítve, az öt centis sem törik le. Nem csak anyagkérdés, hanem technikai is.

2012. okt. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

jaj... nyilván nem vagyok profi, ha esetleg nem jöttél volna rá.............!!!!!

nem tudok építeni, ezért kell a tip... és azt nekem senki ne akarja beadni h nem kell flexibilisnek lennie a körömnek... letörik az első perc után. sok körmösnél jártam már és csak egy volt az a valaki akinél nem tört le rögtön másnap, mert ő amerikából rendelt anyagot, és nem valami 100as boltba 1000 ftért. a többi mind kuka..

És köszi hogy NEM a kérdésemre válaszoltál, hanem csak okoskodtál egy sort...

2012. okt. 13. 14:07
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom honnan szedted, hogy a műköröm flexibilis, de megnyugtatlak, hogy ez baromság.

A műköröm attól tartós, hogy a magfelelő helyen, megfelelő mennyiségű anyag van (c-ív), és a hajlékonyság csak annak a jele, hogy túl kevés anyag van a körmön. Az anyaghiány pedig súlyos hiba, és törés lesz a vége.

A tipről meg annyit, hogy az is egy ok arra, hogy könnyen törik a köröm. tanulj meg sablont felhelyezni, hidd el, nem olyan nehéz, ha sokat gyakorolsz. A moyrának pl jó áron vannak jó sablonjai, veszel egy nagy kiszerelésűt, és gyakorolsz.

2012. okt. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hát igen. OKoskodtam. Viszont egy tény, hogy én tudom, hogy mitől nem törik le a köröm, te meg azt hiszed attól nem, hogy flexibilis :D ami egy ökörség.


De te biztos jobban értesz hozzá, mint én, aki ebből élek, és ezt oktatom már jópár éve. Azért hajrá.


ja, amúgy van flex zselé, de rohadtul nem tipre van kitalálva.

2012. okt. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

OKOSKA: a flexibilist nem úgy értem mint a gumivibrátorod, hogy arra hajlik és oda ahova te akarod... nem.. és ezt egy szóval nem mondtam, flexibilis lehet az is ami nem annyira merev mint az acél például és csak egy egészen picikét 10ed annyira sem mint a saját köröm, dehát ezt te biztos jobban tudod és ezzel a stílussas biztosan nagyon sok vendéget szerzel maganak pf....


Második válaszoló: köszönöm hogy mondtál legalább te egy márkát, eredetileg a kérdésemre válaszolva, bár ez is csak sablonmárka, azért köszönöm

2012. okt. 16. 22:08
 6/8 anonim ***** válasza:
ja, sablonmárka :DDDDDD az..
2012. okt. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
arra tökéletes a moyra, h elbénázza...
2012. okt. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
milyen könnyen lebénázol vadidegeneket így ismeretlenül, csak gratulálni tudok, biztos vonzó személyiséged lehet :D
2012. okt. 23. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!