Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ezek az ecsetkészletek mennyir...

Ezek az ecsetkészletek mennyire jók otthoni sminkeléshez?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Néhány darabom van csak és kezdem hasznavehetetlennek érezni őket..


Vajon mennyire jók ezek az ecsetek ennyi pénzért?



2012. okt. 12. 23:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Épp olyan jók mint bármelyik másik. Nekem is van ilyen 32 db-os. Ez ebayen csak 2-3ezer ft. Szóval ott érdemesebb megvenni.
2012. okt. 13. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem is van MAC utánzat, a Hello Kittys. Alapozóecsetet kerestem, de nem kaptam sehol, ebben meg 2 is van, úgyhogy megrendeltem ezt. Nekem anno 2800 Ft körül volt postával, nagyon megérte.

[link]

A duo fibre ecset és a lapos alapozóecset nagyon jó. Az előbbit folyékony és habállagú alapozóhoz, a másodikat korrektorhoz használom napi szinten. A pirosítóecset a legjobb amim van, természetes szőr, nagyon jól használható. A kis ecsetek is egész jók benne.

A minőségük simán van olyan jó, mint egy drágább drogériás ecseté, nem hullanak vagy ilyesmi.

2012. okt. 13. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi szépen!:)


Ebay-en? És onnan hogyan?

2012. okt. 16. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!