Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Sminkeléshez értő lányok!...

Sminkeléshez értő lányok! Hogy kell sminkelni az arcomon? Email-be elküldeném a képemet. Melyik márka a jó stb.

Figyelt kérdés

30 éves leszek, és van egy másfél éves kislányom, és szeretnék már jól kinézni. Elég fáradt az arcom.

Nem tudok sminkelni sajna.

nagyon halvány szín ami szóba jöhet.


köszönöm


2012. szept. 16. 18:22
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Először is válassz olyan alapozót, korrektort (lehetőleg krémes állagút) és porpúdert, amely a legjobban hasonlít a bőröd színéhez. Nézz meg pár sminkelős videót. Sokat segítenek, ha nem vagy jártas a sminkelésben :)

Ezt ajánlom:

[link]

Figyeld, hogy milyen ecseteket használ a felvitelhez. Olyanokat szerezz be te is :)


Egyébként nem kell feltűnő smink ahhoz, hogy látványosan változzon az arcod. Elég a jó alapozás + szempillaspirál, esetleg a vízvonal finom kihúzása is és máris feltűnő lesz az eredmény :)

Sok sikert és gyakorolj sokat :)

2012. szept. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Szia!


Igen meglestem már ezeket a videokat, de huu milyen nehéz így:) Nézem a mai fiatalokat, és annyira előttem járnak ilyen téren:) de hát ez márcsak ilyen világ:)


köszönöm a választ, az oldal még nem jött be, lehet a gépemmel van valami gond.


szia:)

2012. szept. 16. 21:39
 3/7 anonim ***** válasza:

Megint én :)

Olyan videókat keress, ahol részletesen megmutatják, hogy mit mivel visznek fel és elmagyarázzák, hogy hogyan.

Ne ess kétségbe, ha eleinte nem sikerül elkészítened még az alapot sem. Nem olyan egyszerű, főleg ha sosem csináltad.


Egy jótanács: ha felvitted az alapot, ellenőrizd természetes fényben, mert teljesen mást mutat, mint bent a házban. Természetesen a végeredményt is ellenőrizd majd :)

Ha hámlik az orrod vagy az arcod 1-1 pici részen, azt az alapozó erősebben láttatja, ezért előtte hidratálj. Még jobb, ha szinezett nappali krémet használsz alapozó helyett.

2012. szept. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

ilyesmire gondolsz?:)


Alverde Színezett Nappali Krém Mandula és Körömvirág (Alverde)


lényeg az, hogy ne látszódjon hogy alapozó van rajtam:)

Nem használok amúgy, arckrémet, mert szép a bőröm szerintem, de van azért biztos hibája:)

2012. szept. 16. 22:41
 5/7 anonim ***** válasza:

Jók az hidratáló alapozók...meg most van egy ilyen új vitalizáló alapozó...az is biztos jó lehet...már érdemes iyeneket választani, bár én az Astor HD alapozóját használom, de én jóval fiatalabb vagyok, szóval nekem a mattító kell, de azt is tudom ajánlani, egész szépen fed a kitágult pórusokat eltüteti ahogy azt írják is (70%-al kevésbé látszanak) ami szerintem sokat dob egy fáradt arcon...


Nem vagyok nagy avon hívő de van egy termékük ez a rezgő golyós szemkörnyék ápoló a szem alatti karikákra, nekem nagyon bevált, mivel gyakran rövidek az éjszakáim...és ez tényleg ht valamicskét (sajnos az ilyen cégek felé már nincs nagy elvárásom a pattanástalanító korszakom óta, ha valami tényleg olyan akkor gyógyszertári kence kell)


A fáradt szemekre én pl nem ajánlok szürkés színeket, az a fiatal arcból is kiélt nőt csinál...

2012. szept. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ha felkented az alapozódat akkor rakj rá egy kis púdert h fixáld

szerintem meg egy kis enyhén csillogó világos szemhéjpúdert a felső szemhéjadra és egy kis szempillaspirál(:

2012. szept. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat. Mar rajta vagyok az ugyon egy kedves lannyal levelezgetek smink teren.

Majd meglatjuk mennyire vagyok ugyes:-)

Kellemes napot mindenkinek:-)

2012. szept. 18. 06:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!