Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Csajok ti hogy tudtok a...

Csajok ti hogy tudtok a hosszú műkörmökkel létezni?

Figyelt kérdés

Értem ez alatt pl a takarítást. Ti hogy csináljátok? Nekem rövid francia körmöm van de nagyon körülményes pl wc-kád-stb takarításkor... El se tudnám képzelni hogy oldanám meg ezt még hosszabb hegyes körmökkel.



Nem provokáló kérdés, csak kíváncsi vagyok kinek hogy megy ez műkörömmel. :)


20/L


2012. okt. 13. 11:23
 1/8 anonim ***** válasza:
erre én is kiváncsi vagyok
2012. okt. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
meg kell szokni a mozdulatokat, és nincs belőle gond.
2012. okt. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Engem is érdekel a lányok válasza. Egyik lány ismerősömnek is hosszú műkörme van és eléggé szenved az érintőképernyős telefonjával, de egyiktől se akar megválni. Hogy mi az oka? A lányok biztos tudják
2012. okt. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2012. okt. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem közepes hosszússágú körmöm van, sajátom. Engem nem zavar, sőt, nekem kell is, hogy hosszabb legyen. Nagyon idegesít, ha alig van körmöm.


Én egyébként az vettem észre ismerősi körben, hogy akinek hosszú műkörme van, annak nem az a legnagyobb baja, hogy hogy fogja kitakarítani a wc-t. Egyik osztálytársamnak is hosszú műkörme van, ráadásul hegyes. Egyszer megkérdeztem tőle, hogy nem zavarja pl. portörlés, ruhahajtogatás közben?! Ja, hát ő ilyeneket nem csinál.. :)

17/L

2012. okt. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem közepes hosszússágú körmöm van, sajátom. Engem nem zavar, sőt, nekem kell is, hogy hosszabb legyen. Nagyon idegesít, ha alig van körmöm.


Én egyébként az vettem észre ismerősi körben, hogy akinek hosszú műkörme van, annak nem az a legnagyobb baja, hogy hogy fogja kitakarítani a wc-t. Egyik osztálytársamnak is hosszú műkörme van, ráadásul hegyes. Egyszer megkérdeztem tőle, hogy nem zavarja pl. portörlés, ruhahajtogatás közben?! Ja, hát ő ilyeneket nem csinál.. :)

17/

2012. okt. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Ő inkább másra használja a körmeit
2012. okt. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nekem közepes hosszú körmeim vannak, kocka, már majdnem egy éve. Mivel kisgyerekes családanya vagyok, muszáj mosni, főzni, takarítani. :D Az első pár napban mikor feltettettem, szerencsétlenkedtem eleget, de aztán megszoktam. Megszokás kérdése, na meg persze türelemé. Ami a wc/kád pucolást illeti, van egy nagyszerű társam, gumikesztyűnek hívják, ami megvédi a körmeimet, na meg a kezemet is. :D
2012. dec. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!