Fekete, vagy Fehér?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Azt szeretném megkérdezni,hogyha barna a szemem,szőke a hajam és fehérbőrű vagyok(tényleg nagyon fehér vagyok..:/),akkor milyen színű szemceruzát használjak?feketét vagy fehéret?:D Felül a szempillám fekete..az alsó is,csak az már halványabban:) Nem tudom normálisan leírni...:DD

2012. okt. 13. 17:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Feketét,szőke hajhoz jobban illik és szebb is.(:
2012. okt. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is feketét.
2012. okt. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:))
2012. okt. 13. 18:05
 4/5 anonim ***** válasza:
A fehér elég természetellenesen tud kinézni, de szokták használni mikor nagyobbnak szeretnék láttatni a szemet. A fekete inkább kicsinyíti. Én hétköznapokon nude vagy szürke szemceruzát használok, ezek jól állnak rajtam. Nekem is nagyon világos a bőröm, de a szemem és a hajam szinte fekete. Esetleg ezeket is kipróbálhatnád. :)
2012. okt. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Okés.Ki fogom próbálni!:)Igen,direkt azért vettem meg a fehéret,hogy hátha "nagyobb hatást kelt" a szememen..Kicsit fura,mert eddig mindig feketét viseltem..:D Szürkét is húztam a szemem alá régebben,de miután láttam,hogy a fekete valamivel jobban áll,így most azt..aztán olvastam neten,hogy a fehér nagyobbít..de nem az igazi..:D köszönöm mindenki válaszát,ment a pacsi!:)
2012. okt. 13. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!