Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ki akarom lövetni a fülemet!...

Ki akarom lövetni a fülemet! Szerintetek?

Figyelt kérdés

Én valami egyszerűre/szolidra gondoltam. Mégpedig egy sima ezüst "pöttyre". Vagy a pötty és maximum abban egy kis "megvillanó" kőre. (De nem az a batár kocka benne a gyémántkővel mielőtt valaki ezzel jönne...)

Szerintetek ez jó választás?

(Tudom én érzem, csak a véleményekre vagyok kíváncsi.)

Igaz az egyikbe szeretnék csak.

De néha eljátszok a gondolattal, hogy mind a 2őbe esetleg.

Vagy az már túlzás?


2012. okt. 18. 20:49
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja igen 23/F vagyok. Bocsi ezt kifelejtettem :D
2012. okt. 18. 20:51
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia, manapság nem ezen fog múlni egy állásod vagy jó benyomásod :)

Régen úgy vélték ha 2 fülben van akkor az illető mindkét nemhez vonzódik, de ez ma már nincs jelen


Ha szeretnél, miért ne egy apró köves ékszert pont a szolíd embereknek tartanak fent :)

20/F

2012. okt. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Igen erről a jobb balos dolgokról olvastam/hallottam.

Viszont ezt a mind 2 nemhez vonzódást még nem. :)

Persze ez nem ír felül semmit se.

Köszi

2012. okt. 18. 21:02
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik a fiúkon a fülbevaló. De nem a kövesek, hanem mondjuk egy ezüst karika, vagy egy ezüst/fekete pötty szerű dolog. Lehet mindkét fülben is, nem gond. Vagy ha vagány stílusod van akkor egy fülben lehetne több is:D
2012. okt. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Neeeeeee:D:D Kérlek!!! A lányoknak való a csillogás villogás... soha nem értem hogy pasik miért hordanak ilyen kis ékköves fülbevalókat. Max. valami nagyon egyszerű fekete kocka vagy ilyesmi minta és az is csak az egyik fülbe. Megkérdezhetem esetleg, hogy miért szeretnél fülbevalót? :) ( csak mert soha nem kaptam még rá magyarázatot az ismerőseimtől és érdekelne hogy egy fiúnak honnan jön ilyesmi.. és hogy akkor gyűrűt meg karkötőt stb. miért nem hordtok? csak kiváncsiságból :D) 19l
2012. okt. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nevetni fogsz volt gyűrű is... De az barátnő miatt volt anno.

Hidd el én se ilyen kis csilivilire gondoltam, hanem valami egyszerűre/szolidra. Mint az ezüst pötty és maximum benne egy kis kő. Max :).

Hogy miért is jött ez rám? Mivel én, személy szerint ki akarom próbálni milyen. Meg úgy gondolom jól is állna. Aztán lehet tévedek egy nagyot.

És tudom, részletkérdés kinek mi áll jól.

Csak mégis inkább akkor most próbálom meg, mint soha. Így később nem mondhatom azt, hogy anno miért nem csináltam.

Mert gondolj csak bele, hány ember volt, van és lesz is akik csak vannak a világban. Élnek anélkül, hogy élnénk. Mert pont ez felejtjük el. Pont azt amire születtünk... Élni.

Szépen elkanyarodtam :)

Arra akarok kilyukadni, hogy ha van valami elképzelésed amit szeretnél kipróbálni, akkor tedd.

És én is így vagyok ezzel :)

2012. okt. 19. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!