Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Én is ki akarom lövetni a...

Én is ki akarom lövetni a fülemet az nem fog fájni?

Figyelt kérdés
2010. febr. 22. 15:19
 1/6 anonim ***** válasza:
A lövetés egyáltalán nem fáj. A szúrás viszont igen, de az jobb is.
2010. febr. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A szúrás se fáj, és jobb is,mint a lövés,mert az nem roncsolja a szöveteket.
2010. febr. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem fájt, de kibírtam. Nem volt vészes, bár ez nagyban függ az ember fájdalomküszöbétől. Minden esetre én a szúrást javaslom!
2010. febr. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Nem fáj a lövés. Nekem is lőtték mind a...négyszer :) (az egyik fülemben 3 van) csak éppen abban a pillanatban érzel egy kis csípést, amikor kilövik. Ha pedig úgy vagy vele, hogy nagyon szeretnéd, akkor főleg nem fog fájni. Én is emlékszem, mikor kiskoromban lövették, még féltem is tőle ezért egy picit fájt is, de mikor már 13 évesen én akartam még, hogy legyen már szinte meg sem éreztem :)
2010. febr. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!:)
2010. febr. 23. 13:27
 6/6 anonim válasza:
Szia!Nekem maga a lövés nem fájt csak utána volt rossz nekem 2-3 napig!de nekem porcba lőtték azért fájt de ha első lesz sztem nem fog fájni!Nekem az elsőket úgy szúrták méghozzá orvos és hogy mondjam....a balost ferdén szúrta így abból mindig elhagyom a fülbevalót ami kapcsos..:(
2010. márc. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!