Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen szempillaspirált...

Milyen szempillaspirált ajánlotok?

Figyelt kérdés

Hosszúak és szerencsére dúsak is a szempilláim. Viszont elég egyenesek, szempillagöndörítőt szoktam használni, hogy szép ívesek legyenek. Van olyan spirál, ami szép ívet adna a szempilláimnak? Milyen fajta spirálok lennének a jók? A kefe érdekelne nagyon, mert annyiféle van és sosem tudok dönteni, hogy milyet is kellene venni.

De ha konkrét szempillaspirálokat mondanátok, annak még jobban örülnék. :)


2012. okt. 19. 13:43
 1/6 anonim ***** válasza:

akkor neked ez való:


[link]


pont arra a problémára van kifejlesztve mint a tied,és a márka spiráljai csillagos ötös:)

2012. okt. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mielőtt spirálozol, használj szempilla göndörítőt.
2012. okt. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem ezzel lettek nagyon íveltek a szempilláim:

[link]

De feltétlen használni kell szempillagöndörítőt előtte.

2012. okt. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :) Végül Max Factor Curved Brush Mascarat vettem. [link] Meg vagyok vele elégedve, még szempillagöndörítő nélkül is szép ívessé varázsolja a szempilláimat! :))
2012. okt. 29. 11:52
 5/6 A kérdező kommentje:

és ívelten is marad a pillám hosszú ideig, szóval lehet ezután csökkentem a szempillagöndörítő használatát :)


Amit az első válaszoló linkelt is nagyon tetszik, de ilyet lehet kapni itthon?

2012. okt. 29. 11:53
 6/6 anonim ***** válasza:
igen douglasban,müllerben is lehet.
2012. okt. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!