Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Parfümválasztás, segítség...

Parfümválasztás, segítség kellene! A hozzáértőket kérném, segítsenek választani. Melyik lehet számomra a megfelelő?

Figyelt kérdés

Nos, a jobb megértéshez úgy gondolom jobb ha leírom miket használtam eddig, és mit gondoltam róluk... 16 évesen a Mexx Black-el kezdtem. Akkor nagyon szerettem és jól is állt, de nem volt túl tartós. Másfél évvel később beleszerettem a Moschino-ba, és hónapokig használtam a Hippy Fizz-t, azonban túl "fűszeres" volt, túl vidám, és sajnos hamar meg is romlott. Ezután valami kifinomultabbat szerettem volna, de sehol sem találtam, míg egy mintán megtaláltam a tökéletes parfümöt (számomra legalábbis): A Lanvin Rumeur 2 Rose-át. Imádtam, és mindenki csodálta rajtam, a férfiak valósággal megvesztek érte! Ezt használtam akkor is amikor a férjem belém szeretett :) Utána lelkesen próbáltam ki az Éclat-ot is, ami még kifinomultabbnak bizonyult és nagyon szerettem, de valahogy nem éreztem benne azt a "valamit". Inkább alkalmi viseletnek tudtam volna elképzelni. Ezután még egyszer használtam a Rumeur 2-t, de az a probléma vele, hogy nem tudok egy illatot huzamosabb ideig használni, mert ráunok... :( Ezután kipróbáltam a Bvlgari Rose Esentielle-ét, amibe első szaglásra beleszerettem, de nem hozott nekem békességet. Pár használat után kellemetlennek éreztem magamon, túl rózsás és nőies volt, nem használtam többet. Egyidejűleg visszatértem a Moschino-hoz és a Lanvin-hez, a Mosvhino Funny!-val és a Lanvin Jeanne-al. Mindkettő tetszett, de valahogy egyik sem fogott meg... A Jeanne elragadó, de nem tudom magamon hosszabb ideig viselni, mert túl kis "aranyos" és unalmas. A Funny! pedig sajnos amilyen vidám és könnyed, szintén ugyan olyan unalmas, inkább tudnám egy kiránduláshoz vagy valami aktív kimozdulós programhoz elképzelni, minthogy csábításra viseljem vagy mondjuk vásárolgatni menjek benne. Szeretnék végre egy olyan illatot ami nőies és tartós, de legalább egy ideig nem tudom megunni, és azért a drogériákban sem megy kb. 20 ezer forint főlé az ára... :) Felírtam egy párat, ami közül szeretnék kettőt választani, jobban szeretem ha váltogatni tudom őket, így kevésbé unalmasak. Ezeket illatjegyek és vélemények alapján válogattam, nemsokára megyek szaglászni, de mi van, ha nincs köztük nekem való? Aki valamelyest jártas a parfümök terén kérem segítsen és ajánljon egy tartós, nőies illatot, ami nem facsarja az orrot de nem is túl unalmas.

Versace Woman

S.F. Incanto Shine

Thierry M. Womanity

Escada Magnetism

CK Sheer Beauty

Chanel Mademoiselle

CK Euphoria

Escada Especially

S.F. Signorina


Ezeket még nem szagoltam, kivéve a Magnetism-et, és az Incanto Shine-t, a Magnetism tetszik, csak még nem tudom, tudnám-e tartósan viselni. Remélem tudtok valami igazi izgalmas, nőies finomságot ajánlani! :)



2012. okt. 21. 16:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Chanel Mademoisellet ajánlanám mindenképpen, 4 férfi is megjegyezte egy este alatt, hogy milyen kellemes illatom van.:]
2012. okt. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Abban biztos vagyok hogy nagyon nyerő, mindenki oda van érte, csak épp egy picit drága és ha megveszem, nem tudok venni mellé egy másikat. Na de majd szaglásnál kiderül, ha szerelem lesz belőle, akkor lehet hogy nem is kell. :)
2012. okt. 21. 17:12
 3/5 A kérdező kommentje:
ja és parfümériában 30 ezer körül van, szóval meg sem tudom venni sajnos :(
2012. okt. 21. 17:14
 4/5 anonim ***** válasza:

Én a Nina Riccitól ajánlom neked a Nina nevű parfümjét, nagyon nagyon szeretem, tartós, fiatalos. és nekem is megjegyezték már egy jópáran, hogy milyen finom illatom van:)

reggel fújok kettőt és még délután is érzem amikor átöltözök.

ő az: [link]

ja és az ára... a 30ml asszem olyan 12 körül van

2012. okt. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 laci911 ***** válasza:
Csak akkor adj ki pénz parfümért ha van is miből sajnos nekem is nagy dilemmßm az illatok egyik túl sablonos a másik nagyon édes....pradat próbáltam az ujjat ferfikent nekem az jött be a többi az ck,burberry chanel,Armani thiery m,Jean Paul ,de az fog tetszeni ami ha megszagolsz és a belső hang azt fogja mondani ,hogy ez kell tudom ez nagyon idétlen de neke ßlltalaban be vált.
2012. okt. 22. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!