Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mennyibe kerül egy szemüveglen...

Mennyibe kerül egy szemüveglencse csere?

Figyelt kérdés
sziasztok:) nem a tömeg feketére gondoltam, de divatosabb szemüvegre, most van egy de így is 30 ezer volt kerettel meg minden, ami 'komoly', de szeretnék egy más fazonút is, és ha olcsón veszek egy szemüveget abba mennyibe kerülne a lencse csere? (úgy kb) köszi:))
2012. okt. 22. 19:47
 1/2 anonim ***** válasza:

az attól függ.

van 10 ezerért is

30 ezerért is

60 ezerért

sőt én az optikásnál olyat is láttam amiből egy darab volt 100 ezer ft :D


én 30 ezerért szoktam mindig cseréltetni, mert ez karmentesített meg minden :))

2012. okt. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
csomószor van kedvezmény az optikákban (én pl. az ofotértbe járok), és rendszeresen van kedvezmény, pl. én úgy vettem, hogy csak a keretet kellett kifizetni, a lencsét nem, így 20 ezer volt, de nagyon klassz a keret, én nagyon szeretem. csak szét kell nézni jobban a kedvezmények ügyében. amúgy a normál lencse, karcmentesítővel (az muszáj sztem) olyan 10 ezer egy pár.
2012. nov. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!