Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik fajta fekete szemhéjtus...

Hercegnöcske1993 kérdése:

Melyik fajta fekete szemhéjtus a jó?

Figyelt kérdés
Vettem már egy párat de nem jók.Nekem olyan kellene aminek az "ecsetelő" része keményebb,és vékony.Könnyen lehessen kihúzni a szememet vele és a színe erős fekete legyen mert volt már olyan ami halvány volt és az nem jó.És árban is legyen baráti
2012. okt. 24. 21:43
 1/5 anonim ***** válasza:
manhattan-nek van ilyen tusa. kb 2 éve használom, az ecset pont olyan, amilyet te szeretnél, jó erős, matt fekete színe van, és vízálló. árban annyira nem baráti, de megéri. 1600-1700Ft körül van.
2012. okt. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Essence? Manhattan? De csak a zselés. Ecsetet meg külön kell venni manapság mindenhez.
2012. okt. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Az astornak van egy nagyon jo,en csak azt hasznalom.Fekete es ilyen fenyes ezustos szinnel van az iras rajta.Az ecset olyan,amilyet szeretnel,a szine is eros,tartos.
2012. okt. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én essence géltust vettem és imádom. Jó az ecset is igaz az plusz 500Ft. Egy baja van, hogy csak olajjal jön le, pl babaolajjal, viszont amíg nem volt étolajjal tudtam csak leszedni.
2012. okt. 25. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm,olyan kellene amit letudok szedni vízzel
2012. okt. 25. 12:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!