Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ha a fekete szemceruza nem...

Ha a fekete szemceruza nem áll jól, akkor a barna sem fog?

Figyelt kérdés
Csak nem tudom, megéri-e venni, mert még nem próbáltam, de az tuti, hogy a fekete nem áll jól - fekete ceruzám van.
2012. okt. 15. 11:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A fekete elég erős, előfordul, hogy előnytelenül hangsúlyozza ki a szemet. Én is sok ilyet látok. A barna lágyabb, lehet jó végeredménye. Kipróbálnám a helyedben, ha szeretnél szemceruzát használni. Természetesebb hatást érsz el vele.
2012. okt. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Elképzelhető, hogy jobban fog állni. De persze nem biztos, nem tudom, hogy nézel ki.

A barna lágyabb, melegebb szín, sokszor helyettesítik vele a feketét, nem csak szemceruzában. A fekete elvileg semleges szín, de igazán a hideg színtípusúaknak áll jól.

Például egy tipikus vörös vagy vörösesszőke, ősz (tehát meleg) színtípusú nőnél kifejezetten mesterkélt is lehet, ha feketével húzza ki a szemét.

2012. okt. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A barna mindenkinek jól áll. Csak az árnyalatot kell tökéletesíteni :P
2012. okt. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is így voltam ezzel. Végül vettem egy lora szemceruzát, ami közepes barna. Úgy voltam vele, muszáj kipróbálnom és ez csak 129 Ft, szóval, ha nem áll jól, akkor sem dobok ki túl sok pénzt érte.

És lám, nagyon jól áll.


A fekete szemceruzától nagyon karakteressé vált az arcom, nagyon komolynak, határozottnak tűntek a vonásaim, ami nem előnyös. Ez a barna szemceruza nagyon jó, mert szépen kiemeli a szemeimet, de nem olyan feltűnő, mint a fekete. Ettől egyébként sokkal lágyabbak lesznek a vonásaim, sokkal jobban áll, mint a fekete. :)


Szóval, szerintem próbáld ki, megéri. Mondjuk egy lora szemceruza jó lehet, mert nem túl drága, így ha nem válna be, akkor sem dobnál ki túl sok pénzt. :)

2012. okt. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!