Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mi a véleményetek az apró...

Mi a véleményetek az apró ezüst karika fülbevalóról lányokon?

Figyelt kérdés

nagyon tetszik ahogy ezen a lányon áll és magamon is nagyon tetszene,hiszen hasonló arcunk van.

Szerintetek milyen ?Ti hordanátok vagy hordtok ilyesmit?

[link]



2012. okt. 25. 16:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindenképp jobb mint az összevissza lógós, csillogós, óriási darabok. Én semmilyent nem hordok, úgysem látszik a hajamtól:)
2012. okt. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én nem hordanám, de tetszik...viszont szerintem olyan kis semmilyen...bár a csillogósakat én se szeretem, a kedvencem az egy kb 6 cm átmérőjű egyszerű fekete karika fülbevaló...:)
2012. okt. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ronda :D
2012. okt. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én a közepes méretű karika fülbevalót szeretem.A kicsit alig látni,a nagy pedig otromba,és zavaró.A közepes karika méret pedig tökéletes :D
2012. okt. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem volt ilyen, szerettem. Aztán lett nagy arany karika, az idegesített, pedig jól állt állítólag. (hosszú szőke haj, zöld szemem van, kerek arcom)

Aztán legutóbb kis szív alakú arany fülim volt, most meg egy swarowski kristály van borsó nagyságú. Nem szeretem a nagy lecsüngő, ligilógó darabokat, sem az óriáskarikát amibe egy papagáj is beülhetne. :D

2012. okt. 30. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!