Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Cigányos a közepes méretű...

Cigányos a közepes méretű ezüst karika fülbevaló?

Figyelt kérdés
Tetszik, de ha cigányos, akkor nem fogom hordani, mert gy*lölöm őket, nem akarok hasonlítani rájuk.
2009. aug. 29. 14:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
66%
hát hosszú feket/barna hajjal sztem az. :/
2009. aug. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%
nekem van elég nagy méretű, arany és ezüst karika is, sötétszőke hajjal de még nem mondták h cigányos, bár szerintem eléggé =/ a közepes méretűre nem mondanám!
2009. aug. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Szőkésbarna a hajam.:)
2009. aug. 29. 14:04
 4/13 anonim ***** válasza:
92%
A sima nem az, de aminek meg van csavarva a csöve...háát...elég csicsás
2009. aug. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
80%
Én 18 éves koromban hordtam, szőke a hajam. És így visszanézve a képeket, az volt. Bár, én nem vagyok fajgyűlölő. Mindenesetre a mai fültágítós divatnál még mindig jobb volt, hogy olyat hordtam. Most maradok a görög mintázatú daraboknál vagy amit most nagyon szeretek: a kristályok! Szebb nem kell egy nő fülébe.
2009. aug. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az esüst az nem (ha nem vastag), na az arany az már igen, az cigányos (főleg még ha vastag és csavart, ahogy előttem már valaki mondta)
2009. aug. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
73%

sztem abszolút nem cigányos egyik fülbevaló sem.

Én imádom őket,minden színben méretben van karika fülcsim és idáig csak dícsérték :)

sztem nyugodtan hordd őket mert nagyon divatosak

2009. aug. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Evelynn ***** válasza:
100%

Az ezüst sztem sem cigányos.

Egyébként is az ezüst kiegészítők a divatosak!

2009. aug. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Amikor megvettem, nekem is azt mondta az eladó ismerősöm, hogy nehogy már megvegyem, mert cigányos. Csakhogy nekem tetszik, és jól is áll szerintem. Amúgy meg én is szőke vagyok, hófehér bőrrel, tehát nehezen nézne valaki is cigánynak. Úgyhogy nem érdekel, simán felveszem. Ja, nekem több méretben van. Alkalomfüggő, hogy melyiket veszem fel.
2009. aug. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
77%
Attól függ, mivel viseled. ha alapból feltűnően vagy öltözve, tele van a hajad hajcsatokkal, erős a sminked, akkor cigányos.
2009. aug. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!