Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Elmondanátok mindent porcba...

Csassz kérdése:

Elmondanátok mindent porcba lőtt/szúrt fülbevalóról?

Figyelt kérdés
lövés vagy szúrás? mennyire fáj? mit kell vele lövés/szúrás után csinálni? hogyan tudok vigyázni hogy ne fájjon? tudok majd azon az oldalamon aludni? stb..

2012. okt. 25. 19:49
 1/2 anonim ***** válasza:
nekem szúrták, maga a szúrás nem volt túl jó, de nekem csak lejegeltük, nem volt semmi érzéstelenítés, de csak abban a pillanatban fájt utána csak érzékeny volt. nem csináltam vele semmit, annyi volt h a fülbevalót forgattam. Azon az oldalon én pár hétig csak úgy aludtam, hogy így a kezemre feküdtem és a "lyukban" volt a fülemnek a felső része szóval telibe rajta nem túl jó aludni. :D arra figyelj h fésülködés meg öltözködés közben ne kapj bele, amúgy nem fáj, csak ha így beleakadsz.
2012. okt. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem helix van, de lőtték. Abban a pillanatban semmit nem éreztem, azt hittem hogy vészesebb lesz. Utána nem fájt még egy pár napig, csak utána. Aztán jött egy napokig fáj, napokig nem korszak. Kb. fél év volt - 8 hónap volt az, amikor azt mondtam hogy okés. Azon az oldalamon nem tudtam aludni, néha még most is zavar, de nem azért mert fáj, hanem mert érzem hogy ott van vmi a fülemben. A fémet sajnos nem bírja a fülem, akkor kijött egy ilyen gumó a fülem mögött, amit ki kellett izélni onnan és gennyes cucc jött belőle. Ennyi most ami eszembe jutott, ha van még vmi kérdés, akkor privi;)
2012. okt. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!