Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lehetséges, hogy valakinek...

Lehetséges, hogy valakinek nem áll jól smink?

Figyelt kérdés
Vagy csak azért tűnhet úgy, mert 1.: rosszul volt megcsinálva, 2.: nem megszokott a látvány
2012. okt. 26. 14:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Mindkét ok nagyon valószínű....

mikor elkezdtem a sminket nagyon kicsinyenként vágtam bele....először kis szempillaspirál ami nagyon nőiessé tett...alapozó ai ugye úgy jó ha nem látszik...

és ajakfilc...elsőnek szokatlan volt mivel jó erős színe van mégse látszik festéknek ha jól keni fel az ember és mégcsak el se kenődik nem is jön le...szóval kissé szokatlan volt a szinte fehér szám ezuttal saját színének többszörösen sötétített változatán, de sokak szerint nagyon bájos lett tőle az arcom bár én sokszor éreztem hogy nm az igazi, aztán megszoktam

2012. okt. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
valamilyen formában mindenkinek jó áll ....nagyon bénán csinálhatták meg annak akinek nem áll jól ...........:)
2012. okt. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem a jó smink mindenkit szebbé tesz. Elfedi a bőrhibákat, nagyítja a szemet, vonzóbbá teszi az ajkakat.

A természetes, nude smink mindenkinek jól áll, az élénk színek nem biztos.

2012. okt. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
53%
Nekem pl nem áll jól csak átlátszó szájfény, és szempilla spirál. Az egyik hugomnak se áll jól, nem sokat tesz fel, rúzs, szemceruza, spirál, de ennyi neki bőven elég és úgy néz ki mint egy kuva...De az egyik nővéremnek meg ha nem lenne rajta smink fuhh nagyon csúnya...neki nem csak alap dolog, hanem jól is áll, nem azért mert megszoktam, hanem mert sokkal szebbnek tűnik. Eltakarja a hibáit, nekem nem nagyon vannak ilyen hibáim, lehet azért nem áll jól, engem a rendes smink nagyon megcsúnyít.
2012. okt. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mindenkinek jól áll, ha előnyösen sminkel, nem összevissza (mint a legtöbb tinilány).
2012. okt. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem hófehér bőröm van, rikítóan világos zöld szemem, és sötét hajam. Igazából amikor 13 évesen próbálgattam esténként otthon sminkelni, akkor mindig sötét színeket használtam, fekete szemhéjtust, fekete/sötétkék szemhéjpúder, vörös rúzst, de hiába voltam nagyon ügyes, hiába lettek szépek, nem álltak jól, hál Istennek erre rájöttem akkor is, és nem mentem ki így utcára. Amire viszont csak 2 hónap után jöttem rá, hogy a szemceruzától szörnyen kicsi lesz a szemem, rossz visszagondolni arra, hogy ez nem tűnt fel, csak Anya szólt, és bumm.

Aztán 14 évesen életemben először használtam szempillaspirált. Hát kb beleszerettem magamba, még sosem láttam olyan gyönyörűnek magam mint akkor:D Mert teljesen szőkék a szempilláim, szóval amikor hosszú, fekete szempillákat varázsoltam, akkor hatalmasak lettek a szemeim, és hűh, szóval amikor elkezdtem spirálozni, akkor a következő 2-3 hónapban minden héten megkaptam, hogy milyen gyönyörű vagyok így, teljesen más.

Szóval közre játszhat az 1.,2. opció is, vagy az, amit mondtam, hogy egyszerűen csak előnytelen színeket használt, vagy túlzott volt a smink.

2012. okt. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

A jó smink mindenkinek jól áll. És itt a szépítő, korrigáló nude sminkre gondolok. Az erőteljesebb smink már nem mindenkinek.

A gond ott van, hogy nagyon kevesen tudnak jól sminkelni.

A rossz smink pedig pont hogy a hibákra hívja fel a figyelmet.

Szerintem úgy a nők 95 %-a nem tud sminkelni.

(én is közéjük tartozom)

2012. okt. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A jó smink tud szépíteni, csak meg kell találni, hogy mi is az a jó smink :) Nekem az erős smink borzasztóan áll. Nagyon rosszul, pedig nem én pacsmagoltam össze magam :) Nekem annyi áll jól, hogy a felső szempillasorom feléig húzok egy fekete vonalat, szájra szőlőzsír és kész. Már a szempillaspiráltól olyan leszek, mint egy játékbaba... Mondjuk a centis szempilláimra, amik jó dúsak is, hát... :D Nem csoda.


Szóval ha rossz a smink, akkor vagy nincs hozzászokva az illető, ahogy írtad (bár ezt csak idő kérdése) vagy nincs jól kivitelezve. A smink nem egyenlő a vakolattal, ezért merem mondani, hogy a jó smink mindenkin segít.

2012. okt. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Rajtam nem áll jól a smink, utálom is, nem is használok. Nem leszek szebb tőle, sőt inkább művé teszi az arcomat. Talán kicsit ebben én is hibás vagyok, mert nem tudom viselni, zavar, hogy rajtam van, állandóan hozzányúlkálok, amivel csak elkenem. Évek óta nincs rajtam smink, a korrektoron és a bordó Labellón kívül.
2012. okt. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!