Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A hintőpor tényleg használható...

A hintőpor tényleg használható fehér púderként?

Figyelt kérdés
Nagyon fehér a bőröm, nem találok hozzá illő púdert mert mind sötét. Hallottam hogy a babapúder is ugyanúgy mattít és fehér lesz tőle a bőr. Ha hidratáló krém után (miután beszívódott) felvinném úgy mint a púdert szokás, szerintetek alkalmazható? Mennyire lehet ez tartós napi használatra?

2012. okt. 27. 21:29
 1/3 anonim válasza:
szerintem nem. biztos lehet kapni nagyon világos púdert is..
2012. okt. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Vannak világos púderek is pl. CadaeVera, MAC, Covergirl. Van átlátszó púder is, az minden bőrszínre jó. Sőt fehér púder is van de azt nem ajánlom.

Persze a púderek alap összzetevője ugyanaz mint a hintőporé, csak mondjuk a hintőpor engem iszonyúan szárít, ezért használhatatlan, nincs olyan tartós sem mint egy púder.

2012. okt. 28. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
nem láttam a bőrödet, de az essence-nek a compact púderének láttam általam nagyon világosnak ítélt árnyalatot ;)
2012. nov. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!