Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hol találok olyan helyet,...

Hol találok olyan helyet, ahol 18 éves kor alatt szülői engedély nélkül csinálnak tetoválást és piercinget?

Figyelt kérdés

Budapesti hely legyen mindenképp, és ne túl messze a 15. kerülettől. Pontos címet/helyet írjatok nekem légyszi!


16/L



2012. okt. 28. 11:30
 1/4 anonim ***** válasza:
sehol
2012. okt. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sehol...A tetováló szalonokban (az összesben) most már alá kell iratni egy nyilatkozatot a szülővel, hogy engedélyezi...ha tudsz olyan felnőttet, akiben megbízol, hogy nem mondja el szüleidnek, vele elmehetsz, és mondhatod hogy az anyud, és engedje meg neked (bnőm így csinálta...), vagy hamisítsd alá az aláírást, ha tényleg nem bírod ki már azt a két évet...De nem véletlenül van korhatár az ilyen dolgokhoz...Nálunk még egy egyszerű füllövéshez is szülői beleegyező nyilatkozat kell a plázában...:O (18 alatt)

Ha csak a füledet akarod szúratni/lövetni azt egyébként a legtöbb kozmetikusnál is lehet, és ott általában nem kérik be külön a szülői engedélyt...

Kérd meg egy haverodat/ismerősödet, hogy csinálja meg neked, ő tuti megcsinálja...(nekem vannak haverjaim, akik ezzel foglalkoznak, de ők elég messze vannak a fővárostól...)

2012. okt. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
39%
Istenem te nagyon okos gyermek.... Várd meg a 18-at és akkor csináltass! Sutyiba megcsináltatod aztá ha lesz valami baja a bőrödnek akkor vihet anyád a bőrgyógyászatra.
2012. okt. 29. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
hivatalos helyen nem csinálnak, de kérdezz körbe tetovalo forumokon, keress nem tul hires tetovalo helyeket, es ha szerencsed van akkor talalsz egy helyet ahol nem kernek engedelyt, en 15 vagyok, van négy tetkóm,haverok csinaltak öket, de vigyazz, nehogy valami hentes baromhoz menj, ahogy en tettem elöször, mert szikevel kellett kivagatnom azt a tetkot, ugy elcsesztek, szobal nezz korul aztan dontsd el, hogy mit akarsz
2013. aug. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!