Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ha egy férfi mindket fülében...

Ha egy férfi mindket fülében kb 4cm-es arany karika fülbevaló van már b. zi, vagy mi?

Figyelt kérdés
2009. aug. 10. 19:58
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne? Csak nincs valami jó ízlése. Vagy még inkább: nekem nem felel meg az ízlése. De ha így érzi jól magát, Isten áldja. Különben ha homoszexuális, az se zavar. Nem vagyunk egyformák, szerencsére.
2009. aug. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
hát..lehet, hogy nem a kérdésre válaszolok, de kétlem, hogy sokaknak bejönne.
2009. aug. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Nem az, vkinek biztos tetszik, de nekem nem :/
2009. aug. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül az. Egyébként szerintem van, akinek jól áll, de az ilyen azért elég ritka :D
2009. aug. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
De ha jól áll valakinek mért kell leszolni? Attol meg hogy valakinek ez jön be nem roszabb ember.
2009. aug. 12. 07:13
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a mérete nem izléses.. 4 cm-es karika fülbevaló nagy egy férfinak... mondhatni nem férfias :D

Válassz kisebbet, amennyiben zavar, hogy homoszexuálisnak néznek Téged.

Amennyiben nem zavarnak a megjegyzések, viseljed tovább, hiszen ez tetszik Neked és ez a Te stílusod.

2009. aug. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
93%

Nem hiszem, hogy ez bárkinek is jól állna...

És lehet, hogy nem b.zi, de hogy annak néz ki, az biztos.

2009. aug. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Elfelejtettem kérdezni az előbb: Milyen a stílusod?

Pl. egy hosszú, szőke hajú rockernél nem mondanám azt, hogy b-zis lehet jól állna neki;

de amennyiben divatos, sportos, diszkós, vagy emo stb. rövid hajjal, szépen szólva nem lenne előnyös ez a kiegészítő...

2009. aug. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Közép hosszu barna hajhoz aztmondtak jol áll.
2009. aug. 12. 17:54
 10/20 A kérdező kommentje:
ok hogy a fülbevaló nökön megszokott de ha egy férfi szeretne hordani nem kene elitelni szerintem. szerintetek?
2009. aug. 12. 17:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!