Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ha egy férfi mindket fülében...

Ha egy férfi mindket fülében kb 4cm-es arany karika fülbevaló van már b. zi, vagy mi?

Figyelt kérdés
2009. aug. 10. 19:58
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
a fülbevalórol annyit kell tudni hogy semmi minta egyszerü szolid karika
2009. aug. 12. 18:05
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Valóban, nem kéne elítélnie senkinek sem a másik stílusát.

Mindenki nézzen ki úgy, ahogy akar.. !!!!


(Ha valakinek nem tetszik a másik stílusa az teljesen rendben van, de tartsa magában. Nincsen annál szánalmasabb, mint pl amikor valaki hangosan megjegyzést tesz a másik külsejére nyílvánosság előtt.. de az ilyen emberek csak így próbálják meg kompenzálni a külsejükkel való elégedetlenségüket, hogy másokat cikiznek, ettől érzik magukat "jobbnak"... )

2009. aug. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
94%

Nem elitélem!

De ha én egy ilyen srácot meglátok hát akkor elhányom magam és azt gondolom tuti b.zi!

Sajnos az emberek ilyenek!

...én is

és öszinte voltam:)

2009. aug. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Te ilyet hordasz?


Milyen véleményeket kaptál szemtől-szembe?

2010. szept. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Igen ilyet és a vélemenyek vegyesek.
2010. szept. 4. 22:44
 16/20 anonim ***** válasza:

Szerintem sem kéne el ítélni, ha egy férfi ilyet hord.

Hosszú hajhoz inkább a 4 cm -es arany vagy ezüst karika fülbevaló a mutatós. Neked is hosszú hajad van?


Szerintem ne foglalkozz az előítéletekkel! Fel a fejjel, majd csak változnak az emberek, új generációk jönnek, akik már toleránsabbak.

2010. szept. 8. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Nem, nekem rövid hajam van.
2010. szept. 8. 21:17
 18/20 anonim válasza:
Szerintem ember és stílus függő kinek áll jól és kinek nem. Ha felteszel egy fotót akár ideiglenesen is, talán könnyebb válaszolni.
2010. okt. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 dresszesfiú válasza:
A hétköznapokban 15mm es karika fülbevalót hordok mindkét fülemben. Itthonra a feleségem vett nekem 45 mm est. Mert tudja, hogy szeretem. Minden este ebben vagyok, és jól érzem magam így. De a legfontosabb, hogy a feleségem is elfogadja.
2016. dec. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
utolsó! Milyen szélesek a fülbevalók ,amiket hordasz? én is gondolkodom ,hogy tslán kisebb átmérőjű ,de szélesebb darabokat hordok.
2019. jan. 24. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!