Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Köldök piercinget ki lehet...

Köldök piercinget ki lehet venni pár órára? (ha már begyógyult)

Figyelt kérdés

Szeretnék egyet, de olyan sportot űzök, amiben gyakran éri súrlódás, ütés, rúgás a hasamat is, így biztos, hogy útban lenne.


Ezt ki lehet venni edzés idejére úgy, mint a fülbevalót? 1-2 óra csak. Vagy gyorsan forr be? Elég vegyes információkat találtam neten, van aki pl azt írta kivette és 5 perc múlva már nem tudta visszatenni, nem tudom, hogy ez mennyire valószínű.


2012. okt. 30. 22:25
 1/3 anonim válasza:
Szerintem igen ki lehet venni csak addig nem még teljesen meg nem gyógyult nekem is van 2 a köldökömben mondjuk én nem szoktam kivenni csak amikor kicserélem de szerintem nem lesz vele gond ha kiveszed egy 1-2 órára miután meg gyógyult :)
2012. okt. 31. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem 1-2 óra alatt simán összemegy a lyuk annyira hogy fájdalmas legyen vagy ne is tudd visszatenni. Nekem ajakpiercing volt így. Nagyon sokszor szúrtam újra magamnak emiatt.
2012. okt. 31. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
anyumnak volt köldök piercingje és csak tavasszal nyáron és kora ősszel hordta, mert télen beakadt a pólójába és az fájt neki hogy majdnem kitépte.... egyáltalán nem forrt be neki. mostmár ideg, de csak azért, mert évek óta nem volt benn neki ...
2012. okt. 31. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!