Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek 14 éves lánynak...

Szerintetek 14 éves lánynak való a rúzs? Vagy a szájfény? Szempillaspirál? Mert sminkelni nem akarom magam, csak ilyen apróbb trükköket vetnék be. Amit akár egy tornacsukás cucchoz is fel lehet venni meg mondjuk egy csizmával. (2féle stílusom van)

Figyelt kérdés
szájfény, szempillaspirál,rúzs, stílus
2012. nov. 1. 19:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a rúzs nem illik.Na meg macerás is ha belegondolsz...A szájfény és szempillaspirál simán mehet.Ha van időd szemceruzát is használhatsz.
2012. nov. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A rúzst felejtsd el. A szájfény és a szempillaspirál mehet nyugodtan, az úgy is olyan kis fiatalos. :)
2012. nov. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Így utólag belegondolva a szüleim úgyse engednének rúzst :D

De szájfényt meg szempillaspirált igen :)

2012. nov. 1. 20:12
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
szájfény,szemspirál igen, rúzs nem. amúgy ajakápolót is használhatsz, az kellemesebb és kényelmesebb ;)
2012. nov. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én már rúzsoztam magamat ilyen idős koromban, de csak is nude rúzst használtam,és olyat ami ápol...tulajdonképpen olyan volt,mint egy jól pigmentált ajakápoló...De amúgy a szájfény, és szempillaspirál mehet! :D
2012. nov. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is bőven elég a spirál és valami natúrabb, kicsit csillogós szájfény.

Én 14-15 évesen előszeretettel kísérletezgettem, mentem suliba durva tusvonallal, meg rikító szájjal is, de utólag már belátom, hogy nevetséges volt kicsit. :D Bár rólam mindig is tudták, hogy nem vagyok 100-as, meg ilyen goth-rocker beütésem volt akkoriban, de ha te olyan normálisabb fajta vagy, szerintem hagyd ki az ilyesmit még pár évig, mert tényleg nevetségesen nem egy kiscsajra való az ilyesmi. :D Pláne nem suliba.

2012. nov. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!