Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tetoválással kapcsolatban...

Tetoválással kapcsolatban elmondanátok a véleményeteket?

Figyelt kérdés

Ma 4re megyek a 3.tetkómat megcsináltatni, de egyre több kétely van bennem a szöveget illetően.

A kulcscsontomra szeretnék 2 madarat, ami anyukámat és engem szimbolizál és elé egy rövidke szöveget.

Az első ötletem a 'never give up' (sose add fel) volt, ami jól tükrözi az életemet,és a lelki világomat,

de most megláttam egy másikat,ami nagyon tetszik, ez pedig az 'until the end' (a végsőkig.. ilyesmi).

Szerintetek melyik jobb?

Köszönöm:)


2012. nov. 5. 13:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Until the end. A never give up és egyébként a madarak is nagyon unalmasak, minden második tetovált embernek olyanja van kb, de ha neked ez tetszik és nem unnád meg és számodra tényleg jelent és szimbolizál is valamit akkor csináltasd meg! Tetoválás előtt általában mindenki elbizonytalanodik.
2012. nov. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

nem divattetoválásnak csinálom,sokat jelent nekem,ahogyan azt le is írtam. lehet,hogy sok mindenkinek van, de mindjárt más ha valaki nem csak divatból varrat madarat. anyukámnak is meglesz ugyanaz a két madár, szóval igen. :)


köszönöm, én is kezdek hajlani efelé:)

2012. nov. 5. 14:10
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is jobban tetszik az until the end.
2012. nov. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
na kész lett? én is a második varriációra szavaztam volna!
2012. nov. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

végül egy harmadikat választottam :) "until the end"

de köszönöm!!

2012. nov. 8. 14:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!