Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek csináljak körmös,...

Szerintetek csináljak körmös, sminkes blogot?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretek sminkelni és körmöket festeni és tudok is.Szerintetek belevágjak?Köszönöm a válaszod.

2012. nov. 7. 20:55
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
egy próbát meg ér,csak elég sok jó blog van evvel a témával,de mondom egy próbát megér,nem veszítesz vele semmit.
2012. nov. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van ilyen blogom. Bár nem sokan nézik, de nagyon jó visszanézni napra pontosan, hogy milyen körmöket csináltam, vagy éppen mihez volt kedvem. Ráadásul így nyomon tudom követni, hogy mennyit fejlődök.

Szerintem vágj bele! ;)

Egyébként ez az enyém, ha gondolod nézd meg:)

kormosleszek.blog.hu

2012. nov. 7. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.Azt hiszem belevágok.Nagyon jó a blogod.Ugye ezek a blogok inyenesek,nem kell értük fizessek?:)
2012. nov. 8. 09:25
 4/5 anonim ***** válasza:
nem kell
2012. nov. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
:)
2012. nov. 9. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!