Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tudtok olyan magyar sminkelős,...

Tudtok olyan magyar sminkelős, beauty blogot ajánlani, ahol középkategóriás termékeket használ a blogger?

Figyelt kérdés

A kedvenc bloggereim többnyire nagyon jó minőségű termékekkel dolgoznak, erre nekem nincs keretem. Nagyon sok jó technikát lestem már el tőlük, de sosem lesz olyan szép a sminkem, mint az övéké - gondolom azért nem mindegy, hogy milyen minőségű termékekkel dolgozok.


A legtöbb sminkcuccom essence, de akar nyc szempillaspirálom, rimmel alapozóm is.


Tudok olyan magyar beauty blogot, ahol középkategóriás (pl. essence, miss sporty, nyc stb.) termékeket használnak?



2012. nov. 8. 18:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

sajnos nem, de a krémmánián ha olvasgatsz, meglátod, hogy nagyon sok olcsó termék van, ami helyettesíti az high end cuccokat

nagyon sok méregdrága holminál olvashatod, hogy egyáltalán nem nagy szám, csak túl van hype-olva (lásd MAC hisztéria).

2012. nov. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az előttem szólóhoz, ami a MAC őrületet illeti. Totál túl van lihegve és egyes sznobok szerint nincs élet a MAC után. Hát én használtam már tőle olyat is, ami totál középszerű, vagy még olyan sem. A MAC kistesója egyébként a SLEEK, ami nagyon baráti áron van és fantasztikusak a termékei.


kérdésre a válasz: az egyik kedvencem a madeinbeauty.blog.hu, de a legtöbb blog szerintem Magyarországon középkategóriás termékeket használ, mert pénze az nincs, csak nagy szája egyeseknek :-) Megveszi a hamis MAC cuccot és azzal villog :-) A magyar bloggerek nem használnak extra cuccokat, mert nincs pénzük megvenni, hisz tizenéves, vagy munkanélküli huszonéves csinálja a blogot. Amelyik már komoly annak nincs ideje blogolni.

Amelyik blognál menő cuccok vannak, azok csak mutiból vannak leszedve a netről, de nyilván ő olyat még nem használt.

2012. nov. 9. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)


Igazad lehet, kedves második, ebbe nem is gondoltam bele. Akkor talán az én technikámmal van még némi probléma, nekem valahogy sosem sikerül olyan szépre 1-1 smink, mint ahogy a blogokon látom, pedig már néhány éve gyakorlok. Persze, van amikor hetekig, hónapokig alig, mert nincs időm, reggelente pedig nyilván nem kísérletezek, inkább csak feldobok egy egyszerű sminket, ami tuti jól áll. :)

2012. nov. 10. 13:57
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az essence, miss sporty, maybelline, rimmel és társai nem középkategóriás sminkek, hanem alsó, drogériás márkák. A mac pl középkategória. A chanel, lancome, guerlain stb pedig felső. Minőségben hatalmas különbség van egy essence és egy guerlain púder, vagy egy miss sporty és egy chanel rúzs között, de ezt az ember egészen addig nem hiszi el, amíg nem használja. Persze az olcsóbb termékekből is lehet jót kihozni, ha az alapjaid jók. Pl érdemes egy jobb minőségű szemhéjalapba, jó korrektorba/púderbe és ecsetekbe fektetni. Nagyon nem mindegy, hogy milyen a "vászon", amire dolgozol, és milyenek az ecseteid. Egy-egy jó ecsettel csodát lehet művelni a leggyagyibb szemhéjfestékkel is (na azért nem annyira nagyon gagyival.. :D) Szóval szerintem ha egy-egy minőségibb (nem feltétlen drága, de az olcsóbbnak jól utána kell járni. Pl az essence szemhéjalapja szerintem semmit sem ér..) alapdarabba befektetsz, akkor javulni fog a sminked minősége.
2012. nov. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A The very style blog írója Szandra nagyon kedves lány, és főleg drogériás termékeket használ, van blogja, facebook oldal, és youtube csatornája is.

http://www.youtube.com/user/Theverystyleblog

2013. máj. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!