Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért van mostanában olyan...

Miért van mostanában olyan sok magyar beauty blogger az interneten?

Figyelt kérdés
2011. jan. 21. 06:56
 1/10 anonim ***** válasza:
68%
Mert minden kislány azt hiszi, hogy akkora egyéniség és annyira ért a divathoz, hogy ezt másoknak is meg kell mutatni, ennek apropójából írnak pár uncsi cikket a farmer-póló-tornacsuka kombóról, egyet a kedvenc sorozatuk alapján, a többit meg copy-paste valami oldalról, a jobbak esetleg fordítanak. :D
2011. jan. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%

Egyszerű a válasz: mert igény van rá. Eddig a reklámokból "tudtuk" csak, hogy milyen egy bizonyos termék, és szó szerint kénytelenek voltunk a saját bőrünkön megtapasztalni, hogy ha valami rossz, nem megfelelő szín, stb. Ezeken a blogokon vásárlás előtt utána tudsz nézni, mire van ténylegesen szükséged.

Ráadásul megmutatja, hogy sminkeljünk, arra sem volt eddig nagyon példa.

Én teljesen függő lettem :)

2011. jan. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
45%
Bocs, a lényeget kihagytam, a sminkeket. :D Lrutánoznak pár sminkvideót a YT-ról. :D Hát, kinek mi, annak, akinek ez a videó alapján nem megy, biztos jó, hogy magyar... kinek mi. Sokan unatkoznak biztosan. :D Engem csak az zavar, mikor nem is értenek hozzá, csak osztják az észt, bár nem igazán olvasok ilyeneket, mert uncsik. :(
2011. jan. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
95%
Nem tudom, te eddig milyen videókat néztél, de nagyon sokan értenek is hozzá. Amúgy nem olyan ám egyszerű profikat utánozni, bármilyen szájbarágósan is mutatják az adott sminket. A magyar bloggerek elérhető anyagokkal dolgoznak, laikusabbak számára is elsajátítható sminktechnikákkal.
2011. jan. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
azért mert szokás lett hogy minden ember sminkeli magát minden tini alapozóhoz nyúl ezért lett olyan elterjedt a smink blog szerintem
2011. jan. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem nincs semmi bajom a magyar beauty bloggerekkel,de youtube-ról sokkal érdekesebb külföldit nézni és hogy a különbözö színű sminkek hogy készülnek!

18/L

2011. jan. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
20%

Hát szerintem elég gáz, hogy itt fikázzátok őket(vagyis inkább minket, mert nekem is van egy blogom), mert nektek rohadtul nincs fogalmatok róla, hogy mennyi munkával jár egy blog...

14/L

2011. ápr. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Azért van ennyi blogger mostanában Magyarországon, mert ahogy bejön a ruha és a zene divatja Amerikából vagy Angliából (stb. országokból), úgy ez a divat is bejön. Ezen kár csodálkozni. Ha egyszer létezik olasz, spanyol beauty blogger, akkor magyar miért ne lenne. Ez teljesen normális.


ITT NEM EZ A GOND! Az a probléma, hogy a magyar még gyerekcipőben jár és azt hiszi 1-2 tizenéves, de még a huszonéves is, hogy ők már sztárok és csak azért, mert néhány szemfesték pormintát kapnak zacskóban máris azt a céget kell sztárolniuk és ha annak a bizonyos festéknek van más magyar forgalmazója is, de onnan nem kaptak még semmit, akkor azt a másikat a földig kell döngölni.


Na ez itt a gond. Utána meg csodálkoznak, hogy ahonnan zacskóban száz évvel ezelőtt mintát kaptak les zarják a fejét és a másik cég, ahonnan nem kaptak semmit, iszonyatosan felfejlődött, kinőtte magát, nagy cég lett, de mivel így álltak hozzá az elején, ezért nem fogják őket támogatni. Így szép lassan más bloggerek jutnak majd iszonyatos előnyökhöz és hihetetlen lehetőségekhez.


Amelyik bloggerina buta és lehúz direkt cégeket, mert a annak ezzel számolnia kell. Egyébként ez megy külföldön is, szóval ahogy egyre több magyar blogger van, úgy az is utol fog bennünket érni, hogy egy felfejlődött magyar cég nem fogja elfelejteni kik voltak gerinctelenül minden ok nélkül ellene és kik voltak korrektek, mégha nem is álltak mellettük nyíltan!!!!

2012. jan. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én vitáznék azzal, hogy "eddig csak a TV-ből ismerhettük meg a termékeket, de mostmár hiteles véleményeket tudhatunk meg a blogoldalakról". Ez így egyáltalán NEM igaz!!!


A kis oktalan bloggerinák szétreklámoztatják a rosszabbnál rosszabb termékeket hihetetlen sztársággal, mivel néhány kis kezdő cég (vagy akár vállalkozó bloggerina) "szponzorálja" őket. Vagyis ez még nem szponzorálás, inkább szívességet kérnek a bloggerektől 2 zacskó porért :-)Szóval ne nagy dologra gondoljatok, hanem mondjuk egy icuri fóliában kapott szemfestékre.


Azért az már komoly lenne, ha már 10e fölötti értékben támogatnák őket, de szerintem azok a támogatók okosabbak ennél. A bénák azok 1 teszter rúzzsal kinyomják a szemüket és cserébe hatalmas cikkeket várnak. Na ez az, ami nevetséges. És szegény lánykák meg bedőlnek.


Ebből kifolyólag hiteltelenné válik az, amit leírnak. Lásd párszász forintos LA girl cuccok :-)

2012. jan. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Azért, mert sok az idejük és nem tudnak magukkal semmi értelmeset kezdeni. Azt hiszik, hogy csurran majd nekik cégektől promó anyag és így majd nem kell megvásárolniuk. Kevés a kitartó és jó beauty blogger Mo-on.


Hazudnék, ha azt mondanám nem olvastam őket, de kb. 95%-ában csalódtam bennük. Pl.: makeupismyskin - na ez a kislány is beállt az Essence baromságba. Mindenki tudja, hogy egy bazi nagy cég gyártja ezt az igazából gagyi terméket, ami a fiataloknak készül megfelelő design-nel. Persze, hogy van pénze a cégnek megszédíteni a buta kis bloggerinákat, azok meg el vannak képedve. De itt van pl. a sminkkel.com-os nőci is. Na az meg sznob lett és anno a photo-shop-ot kritizálta, most meg nem látni olyan képet tőle, amit ne shop-polt volna na :-) Na ez a szánalmas és népámítás. Még jó, hogy nem mindenki dől be ezeknek a lúzereknek :-D

2012. okt. 11. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!