Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan lehet ilyen szemöldököt...

Hogyan lehet ilyen szemöldököt csinálni?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hiába rajzolom át a sajátomat (ami ritkás itt-ott, és egy kicsit meg is kell hosszabbítani, mert rövid, de ez kb. fél centit jelent, mármint hosszabbításban), nagyon látszik, hogy hozzá van "rajzolva", akár ceruzával, akár porral csinálom. Nem olvad bele ilyen szépen, hanem teljesen elválik, elüt a sajátomtól. Pedig több színnel is próbálkoztam már, ceruzával, porral, ecsettel felvinni, szóval sokféleképpen.

Ti hogyan csináljátok?


[link] Nekem nem ilyen egységes.

[link]


2012. nov. 8. 21:36
 1/4 A kérdező kommentje:

Ezt a formát tudnám leginkább elérni, ehhez hasonlít a legjobban. Nem túl íves, nem túl hosszú. De nekem elöl sem olyan egyenes, mint a képen, hogy szinte szögletesen kezdődik.

[link]

Ezt hogyan lehet kialakítani?

2012. nov. 8. 21:39
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem szemöldökceruzával is jó szokott lenni, de próbáld ki az elf. szemöldök készletet, nekem az is bevált. MUP-ból juthatsz hozzá.
2012. nov. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%

Sokat szamit hogy milyen formajura van szedve szemoldokod es hogy jol van-e megcsinalva. Ez a tipikus "bumerang" alakzat, az egyik legnepszerubb szemoldokforma, egy ecset segitsegevel tokeletesen meg lehet csinalni egy kis gyakorlattal (altalanossagban ugye az ecsetet az orrodhoz kell rakni hogy a szemoldokodig erjen es az egyenes vonal amit kapsz hatarozza meg hol kezdodik a szemoldokod. A felemelkedo reszet az "arch"-ot ugy kapod hogy az ecsetet az orrod hegyere rakod es a pupillad kozepen keresztul kell hogy erje a szemoldokod az ecset, es ott kell hogy legyen az iv. Utana az orrod szelehez rakod az ecsetet megint es a szemed kulso sarkahoz kell igazitani, ahol eri az ecset szemoldokod ott kellene hogy vegzodjon.)


A festes: kremes szemoldokceruzat nem ajanlom, maszatos es mu, a kemeny ceruza es a por a legjobb. Mivel mindenki szemoldoke ritkasabb a kulso resznel a szemoldok festese foleg a arra szolgal hogy ezt kitoltse, es egy jobban meghatarozott szemoldokformat kapj. Nagyon fontos hogy ne "rajzold" a szemoldokod, ne nyomd rá a festeket. Inkabb ugy kell kezelni mintha csikokat festenel. Szemoldok novesevel megegyezo iranyban mintha hajszalakat festenel lagyan ki kell tolteni a szemoldokot. A kulso resze ami ritkas azt is ugyanigy kell kezelni csak igyekezz hogy vekony maradjon. Ha port hasznalsz es ecsetet, akkor fontos hogy az ecset ne szintetikus legyen, a legjobb: Smashbox Angle Brow Brush, de szerintem Magyarorszagon nem lehet kapni. A lenyeg hogy mindenkeppen Angle Brush legyen es ne szintetikus. A profi por szemoldokfestek 3 rekeszbol all, egy sotetebb szin, egy vikagosabb, es a fixalo gel. A vilagossal ki kell tolteni a szemoldokot es a sotetet utana kontur celjabol a szelere kell felvinni a szemoldoknek kis mennyisegben es utana enyhen belekeverni a szemoldokbe hogy ne latszodjon mestersegesnek. A belso resze ami kicsit szolgetesebb jellegu de meg mindig termeszetesnek hat azt ugy lehet elerni hogy gyengeden a konturt ott is rarakod vagy alulrol belekevered az ecsettel. Fonots hogy ha kicsit mszatosra sikerul akkor egyenes csikban a szelet letorold. Miutan megkaptad a kivant hatast a fixalo gelt ra kell rakni szinten ecsettel enyhen ranyomkodva. Hogy a szemoldokod meg kihangsulyozottabb legyen a szemoldokod ala a csontra kontur kremet kell rakni (gyakorlatilag csak altlatszo szinu fenyes krem ami kihangsulyozza a bort es ezaltal a szemoldokod meg elegansabbnak hat), ha nincs ilyened, lehet feher szemhejfestekkel potolni. Amugy hogy megtlad a szint ami jol nez ki a szemoldokodon mielott veszel normalis szemoldokfesteket vagy gyakorlaskeppen ha van ecseted akkor a szemhejfestekeidet is felviheted a szemoldokodre.


Tudom ez egy kicsit hosszu lehet es lehet hogy bonyolultnak hangzik, de gyakorlassal egyszeru. Biztositalak hogy a kepeken is igy raktak fel M. Foxnak ahogy leirtam, es biztos vagyok benne hogy port hasznaltak (Smashbox marka), en is azt hasznalom es szinten Hollywoodban sminkelek. Itt az az egyik legnepszerubb luxus smink marka. Ezert nehez jol leutanozni.

2012. nov. 9. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
tttttttttt
2012. nov. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!