Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ha át akarom szúrni a fülemet...

Ha át akarom szúrni a fülemet (nem a porcba) akkor arany vagy ezüst fülbevalót rakjak bele h ne gyulladjon be?

Figyelt kérdés

2012. nov. 9. 18:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Orvosi fémet rakjál bele, bármi mástól begyulladhat.
2012. nov. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
én aranyat raktam bele
2012. nov. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Ezüstöt nekem az volt benn és nem gyulladt be.
2012. nov. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ne te szúrd át, hanem menj szakemberhez, az a legbiztosabb
2012. nov. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 gabor9301 válasza:
ezüstöt vagy orvosi fémet,aranyat ne mert attól begyulladhat
2012. nov. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem se az arany, se az ezüst nem jött be. Hanem a bizsu. Az volt a lényeg, hogy jó hosszú legyen az a része ami átmegy a füleden, hogy a hátulját ne kelljen nagyon rászorítani. Nekem az aranyakkal az volt mindig a bajom, hogy általában rövid volt a hátulja, és rá kellett szorítani azt a kis pöcköt ott hátul, és attól mindig begyulladt. Szerintem nyugodtan próbálkozz először egy olcsóbb bizsuval, aminek hosszú a vége. Ha nem jön be, jöhet az ezüst meg arany, vagy ha minden kötél szakad, orvosi fém.
2012. nov. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Istenem...

Ne szurkálj magadnak semmit!

Ezzel a kérdéssel amúgy is jobb lenne, ha nem hozzád hasonlóakat keresnél, hanem sebkezeléssel és fémérzékenységgel (ha tudsz magadnál ilyenről) foglalkozó oldalakat.

Ha bárki szúrja, és gyógyulásig nem kezeled sebként, nem tartod távol víztől, kosztól, mindegy, mit teszel bele, jó eséllyel begyullad.

Ha netán valamilyen fémre allergiás vagy, azt nem itt mondják meg, hogy mire, allergológus bőrgyógyász határozza meg, mégpedig nem konzultáció, hanem kizárólag vizsgálatok alapján.

Ha netán előzetesen orvosfóbiád van, akkor csinálj, amit akarsz, és teljesen biztosan odakerülsz majd, mert anyád visz, és nem köszönöd meg, amit kapsz!

2012. nov. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Dorottya1130 válasza:
Én kettőt is követtem és azt hiszem bizsu került bele de nem vagyok benne biztos a lényeg hogy semmi baja nem volt a fülemnek
2013. jan. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem összesen 5 fülbevalóm van, ebből van porcban is. Mindig orvosi fém volt benne. Attól egyszer sem gyulladt be. Viszont, ha a porcos részen elfekszed éjszaka akkor az szépen bedagad. Pár hónap után viszont semmi gond nincs vele.
2013. jan. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!