Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mi a véleményetek arról ha...

Mi a véleményetek arról ha egy fiú alapozót, korrektort használ?

Figyelt kérdés

Persze nem sokat épp annyit hogyha van egy két pattanás akkor azokat eltüntessem.

Néhány barátom szeirt ez gáz, szerintem nem gáz az ha egy fiú is igényes.


20/F


2012. nov. 11. 09:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
41%
furcsa az biztos.
2012. nov. 11. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
76%

Gaz. Az igenyesseg nem ezt jelenti.

21L

2012. nov. 11. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem egyáltalán nem gáz. Inkább használjon, minthogy a pattanásait bámuljam.
2012. nov. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem nem az alapozóhasználat jelenti az igényességet.Kicsit furcsának tartom a férfisminket.
2012. nov. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem gáz vagy legalábbis fura, ha egy fiú használ sminkterméket. Egy fiúnál szerintem pont nem gáz, ha nem olyan a bőre mint a babapopsi és az igényesség szerintem nem a sminkkel kezdődik.
2012. nov. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
72%

Én is szoktam használni kozmetikai termékeket (arcbőr ápoló, bőrradír, korrektor, bioszappan, stb). Engem nem érdekel, hogy mások mit mondanak, szép akarok lenni és kész, így vagyok magabiztosabb. Nem értem, hogy a mai világban miért baj, ha egy fiú is igényes szeretne lenni, jó megjelenésű akar lenni...


Én a barátok véleményét azért tojom le, mert én vagyok az igényes és rám buknak a csajok, nem az igénytelenekre... :D

2012. nov. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
48%

utolso, te kis latens homo..


en amugy nagyon ferfiatlannak erzem az ilyen pasikat.

2012. nov. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
57%
Nem tudom... nem lenne jobb inkább pattanástalanító, bőrápoló cuccokat használni, hogy megelőzd a pattanáspkat, mint eltakarni? Szerintem még mindig férfiasabb, ha valaki reggel-este megtisztítja az arcát, mintha a tükör előtt sminkelne.
2012. nov. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
81%
Igenis legyen ennyire igényes egy pasi, hogy elfedi a pattanásokat, meg ilyesmiket ha már kijöttek rajta. Nem is értem miért lenne ez férfiatlan, nem a szemét/száját festi rózsaszínre hanem elfed egy pár bőrhibát... jó esetben a korrektor meg alapozó nem is látszik meg egyáltalán. Szóval ettől semmiképp nem lesz kevésbé férfi.
2012. nov. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
84%
Nyilván aki ilyesmit használ az reggel-este tisztítja is a bőrét. De ettől még a pattanások nem fognak eltűnni.
2012. nov. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!