Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Készítettem magamnak szemhéj...

Készítettem magamnak szemhéj alapozót. Sajnos nagyon zsiros lett, ezt mivel lehet megoldani?

Figyelt kérdés

Talán túl sok hidratáló krémet raktam bele,ezért olyan zsiros.Ezt meglehet úgy oldani,hogy kiteszem az udvarra egy kicsit szellőztetni?Vagy akkor beszárad teljesen az alapozóval együtt?Vagy több alapozót/púdert rakjak bele?

Előre is köszönöm! :)



2012. nov. 11. 12:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát mivel pontosan nem írtad le, hogy mit is raktál bele és mennyit, így nehéz lenne bármit is mondani, de ahogy írtad, valószínűleg a hidratáló krém lesz benne sok, ezért inkább púdert tegyél bele.
2012. nov. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) Akkor majd púdert rakok bele.Ezeket raktam bele:hidratáló krém,alapozó,ici-pici krém állagú fehér szemfesték világositáshoz(ez annyira nem is érvényesül)és púder.De ebből keveset,mert nagyon sötét,az új púdert meg nem akartam "széttrancsirolni".
2012. nov. 11. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!