Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ajánlanál valamilyen kellemes...

Ajánlanál valamilyen kellemes illatú parfümöt?

Figyelt kérdés

Férfi parfüm kellene nekem:

17 éves vagyok. Nagyon szeretem az enyhén édes(nagyon enyhén), fűszeres-aromás illatokat.

Az egyik ismerősömtől kpatam pár fújásnyi Avon Black Suede Touch-ot. És az egyik régi kedvencem a Beckham intimately. Csak hát kell az újítás :D

Hát, nagyon nagyon jó illatú szerintem :D

ha az segít, akkor eléggé kitartó vagyok egy ember mellett, de nem vagyok az a nagyon kezdeményező tipus. mondhatni, hogy munkamániás.


a nagyon citrusos, és a túlságosan friss, és nagyon zöld illatokat nem szeretem.


Melyik illene hozzám a legjobban? És a max 5-6000Ft-os kategóriának örülnék a legjobban. Annál több pénzem nincs parfümre.


Köszönöm



2012. nov. 11. 20:56
 1/3 anonim ***** válasza:
fehér diesel
2012. nov. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nekem is a fehér diesel jutott először eszembe, mint az előző kommentelőnek. :) nagyon ajánlom :)
2012. nov. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia! :)


Én parfümökkel foglalkozom. FM Group a cég neve, nem tudom ismered-e. A legnépszerűbb parfümök alternatíváit forgalmazzuk, elérhető áron 3900ft, luxusparfümök 5190 ft, EDP és Parfüm minőségben. :) Ha Budapesten vagy a közelben laksz, esetleg meg is tudom mutatni őket (van 150 darabos illatmintám), valamint egy rövid teszt alapján ki is tudom értékelni a bőrödhöz és stílusodhoz legjobban illőt. Ha érdekel írj!


Szép napot! :)

2012. nov. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!