Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Testtömegnövelővel, vagy...

Testtömegnövelővel, vagy valamilyen táplálékkiegészítővel és kondizással megtudok hízni? Mit ajánlanál?

Figyelt kérdés
Nagyon vékony vagyok 168/45. Tudom hogy keveset eszek, de egyszerűbben nem bírok többet enni, voltam már orvosnál de mindent rendben talált azt mondta kezdjek el súlyzózni és szedjek mellé valami táplálékkiegészítő, de nem értek hozzá, ezért szeretném a segítségeteket kérni. Valami olyan kellene amitől nő az étvágyam. Minden nemű segítségnek örülök (étrend, edzésterv, jó tanács, tapasztalat :) ) Mit ajánlanátok ? Üdv.:18/F
2011. nov. 2. 17:29
 1/9 anonim ***** válasza:

[link]

Olvasd el ezt. Az étvágy gondra pedig a vitaminok jelenthetik a megoldást.

2011. nov. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 dirtboy ***** válasza:

jumbo /zöld dobozos/ kell.

étrend és edzéstervet találsz ezen az oldalon és ezeket is olvasd el: [link]

2011. nov. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 XXRap válasza:
Ne butáskodj fehérjét szedj vagy táplálék kiegészítőt ne jumbo-t... az nem arra való. a fehérje a legjobb arra h ha hízni akarsz ;)
2011. nov. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Tudnál esetleg konkrétan ajánlani, hogy milyen fehérjét? Köszönöm a válaszodat.
2011. nov. 2. 18:07
 5/9 dirtboy ***** válasza:

XXrap a zöld jumbo kifejezetten nehezen hízó embereknek van kitalálva és adaga kétszer annyi proteint tartalmaz mint egy sima fehérje tápkieg adag.

attól hogy telezabálja a kérdező magát proteinnel attól még nem fog kilókat felszedni ahhoz szénhidrát is kell.

nem hülyeségből szoktak az orvosok kórosan sovány embereknek tömegnövelőt ajánlani nem pedig sima fehérje tápkikeget.

kérdező maradj a zöld jumbonál,az sok kalóriát tartalmaz ami neked elengedhetetlen.

2011. nov. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Rendben köszi szépen, azt hiszem meggyőztél :)
2011. nov. 2. 18:23
 7/9 anonim ***** válasza:

neked a zöld jumbo kell.

hidd el az használni fog.

nekem régen szar volt az étrendem és még úgy is segített erőben és tömegben is elég sokat.

2011. nov. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Rendben nagyon szépen köszönöm, remélem nekem is segít :)
2011. nov. 2. 21:47
 9/9 anonim ***** válasza:

[link]

konkrétan bár az ár az ár de megéri legalábbis nekem megérte

2011. nov. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!