Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik a legjobb minőségű...

Melyik a legjobb minőségű alapozó ami tényleg jól fed és a bőrt sem roncsolja? Maybelline, Astor, NYC termékekről mi a véleményetek, jók és megérik az árukat? Illetve melyik szempillaspirál dúsít és nagyítja a pillákat a legjobban?

Figyelt kérdés
2012. nov. 12. 10:38
 1/6 anonim ***** válasza:
73%

nekem astor skin match vált be. Nem tömíti el a pórusokat,jól fed,de mégse látszik és érződik hogy van rajtam alapozó és tartós is.

Szempillaspirálból csakis bourjois,most olyan akció van douglasban ha veszel egy bourjois volume clubbing spirált egy csomagban adnak hozzá ajándékba egy nagyon szuper szemceruzát,vagy volume glamour spirálhoz szemfestéklemosót.

2012. nov. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
NYC nem jó szerintem, legalábbis az egyik folyékony amit használtam nagyon rossz volt. Maybelline-t és Astort nem nagyon próbáltam még. Most Max Factort használok (Color Adapt), ezt szeretem, illetve Catrice és Essence habállagút, ha tényleg teljes fedés kell. Szempillaspirálból a Max Factor False Lash Effect az örök kedvenc nálam. Nagyon szépen hosszabbít és szétválasztja a szempillákat, amitől dúsabbnak tűnik. Már többször kérdezték, hogy igazi-e a szempillám. :)
2012. nov. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm Lányok:) így már kicsit könnyebb lesz választanom , remélem nálam is beválnak.
2012. nov. 13. 22:43
 4/6 anonim válasza:
A NYC sminkjei, főleg az alapozók tényleg nem jók, bár nekem az astor és a maybelline sem jött be. De valószínűleg a bőröm és az arcszínem miatt... Alapozóból a L'Oreal Accord Parfait a kedvenc, bár sajna a legvilágosabb árnyalatot, amit használtam, már nem lehet kapni, de az Avon Bőrnyugtató alapozója is bejött nekem, nyárra ezt használtam. Spirálból a kedvencem az essence egy megszűnt szempillaspirálja volt. Sajnos mindent megszüntettek, ami jó volt... A Max Factor False Lash Effect-et én is ajánlom, szerettem, de újra nem vásároltam, mert drágállom az árát. (a férjemtől kaptam egyébként)
2012. nov. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ha még nem késő, én is válaszolok :) Évek óta Maybelline Affinitone-t használok, mert az összes eddigi, amit kipróbáltam, olasos volt, vagy nem fedet jól, vagy a textúrája volt tré. Szempillaspirál: ha képes vagy kb 9k-t kiadni egyért, akkor a Lancome Doll Eyes-t ajánlom :D Olcsóbb kategóriában nekem a Maybelline Great Lash vált be.
2012. nov. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) még várok válaszokat ,egyenlőre még csak gyűjtök a smink cuccokra.
2012. dec. 2. 22:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!