Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tetszik/vagy van nektek ez a...

Tetszik/vagy van nektek ez a 28 színt tartalmazó szemhéjpúder paletta?

Figyelt kérdés

[link]


most télen ezek a színek jók?


2012. nov. 13. 15:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mivel nem szeretem az ilyen unalmas színeket ezért nekem nem tetszik. De akinek ez jön be annak biztosan jó lehet.
2012. nov. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
nekem nagyon tetszik:) gyönyörűek benne a színek.és szinte mindet ki tudod használni.
2012. nov. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
57%
Én ezt le tudnám szűkíteni kb 8 színre... gondold végig, használnád az összeset? felkenve pedig pláne hasonlítanak, sőt talán egyformának is tűnik sok.. tetszene, ha kevesebb lenne benne, így nem kéne, felesleges megvenni ennyi hasonló színt.
2012. nov. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ezek majdnem ugyanolyan színűek! Én nem venném meg.

Szeretem a színeket. Ebben hol van a kék, zöld, fekete, szürke, cián, barna, lila ? :)

De ha te a visszafogott színeket szereted akkor persze, vedd meg. Jónak tűnik.

2012. nov. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

igazából nem az volt a kérdés, hogy megvásároljam-e :)

de azért arra is köszönöm a tippeket!


A természetes színeket kedvelem. Nekem az intenzív színek csúnyán állnak.. különben is a kedvenc színeim(ruhában): fehér, bézs, barna, drapp, fekete, púder rózsaszín és kb ennyi.


Szerintem azért praktikus, mert ha elfogy az egyik, van hasonló szín ami helyettesítheti :)

2012. nov. 13. 15:30
 6/12 anonim ***** válasza:
Praktikusnak tényleg praktikus, aki csak natúr színeket használ, annak jól jön egy ilyen paletta. Én nem vennék ilyet, mert nagyon nem áll jól a barna, semmilyen árnyalatban és mennyiségben. A hajam természetes színű, nagyon sötét, szinte fekete, a szemem szintén, a bőröm viszont nagyon fehér és hideg tónusú. Inkább a szürke áll jól nekem, szemceruzából is azt használok, a barna nagyon elüt. Akinek szép meleg tónusú bőre van, annak tök jó egy ilyen. Az tetszik benne, hogy vannak matt és csillámosabb színek is, illetve jól ki lehet használni kontúrozáshoz vagy akár szemöldökhöz is.
2012. nov. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

igen-igen :)

nekem hogy is mondjam, normál, természetes barna színű a hajam, talán a csokihoz hasonlítanám. A szemem sárgás, barna, a bőröm viszont nekem is fehér.

Talán sok a barna, de tényleg elképesztő csúnyán állnak más színek az arcomon. Vettem más színú szemhéhpúdereket is, de megváltam tőlük, mert más is megjegyezte: milyen szín ez? nagyon nem áll jól...

szóval a lila, kék és ehhez hasonlók távol állnak tőlem!


Mondjuk sok ilyen színű púderem van, de igyekszem minimálisra redukálni ezeknek a számát. Hogyha ebben tényleg mindenféle szín megvan, akkor a többit megint eladom. Szeretek spórólni a hellyel!

2012. nov. 13. 15:53
 8/12 anonim ***** válasza:

Én is az ilyen natúr árnyalatokat kedvelem leginkább, nem tetszenek a túl kirívó színek. Szerintem egy ilyen paletta, mint amit belinkeltél alap a sminkkészletben. Ilyen natúr színeknek mindenkinek kellene lennie. Sokféle felhasználási, rétegezési lehetősége van.

Ezek is nagyon jó paletták:

[link]

[link]

2012. nov. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

őszinte leszek: én vateráról veszem.. :)

szóval ott nem ilyen drágák.

Lehet, hogy rávan nyomva valami márka ezekre, de blogokat olvastam, akik szintén ebayről vagy máshonnan szerezték be és elég jó véleménnyel vannak róla.

Magyar blogokban nem olvasni ezekről, mert nem mernek vásárolni vagy nem tudják, hogy van a plázán kívül is hely ahol vehetnek sinkcuccokat...

2012. nov. 13. 17:32
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki tudja (legalábbis aki sminkes), hogy TILOS vásárolni sminkcuccot ismeretlen helyről, mert nem biztos, hogy az az összetevő van benne, amit rányomtattak, hisz azokat a kutya nem ellenőrzi. Ezért ilyen olcsóak! Mivel kispórolják belőle pont a lényeges alapanyagokat.


Addig kár azt mondanod, hogy ugyan olyan, amíg nem próbáltál ki egy eredetit. Nekem volt utánzat és eredeti Coastal Scents 88-as palettám és jelentem neked, ég és föld a kettő. Még a doboza is csak halvány utánzata az eredeti CS palettámnak. Én sosem kennék hamis cuccokat a vendégeim képére, de aki beéri ezzel és megnyugtatja, hogy van neki hamis, az vegye ezt. Egyébként alig kerül drágábba az eredeti és közel nincs olyan jó a hamis, mint az eredeti. Lásd UD Naked paletták. Tök vicces, amikor egy blogger a hamis palettáját mutogatja, mivel semmi rálátása nincs az eredetire, mivel azt nem tudja megvenni, így hogy tud objektív véleményt mondani? Sehogy, totál félrevezeti az olvasókat. Na ebbe a hibába estél most te is!

2012. nov. 18. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!