Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek 16 évesen sok ha...

Szerintetek 16 évesen sok ha alapozót, szempillaspirált és szájfényt rakok magamra? Valamint kihúzom fekete szemceruzával a szemem?

Figyelt kérdés
2009. aug. 14. 13:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
szerintem nem sok :)
2009. aug. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
32%

Szerintem igen, sok, később mennyi mindent kensz magadra, ha már tényleg szükséged lesz rá?

Szerintem a fiúk amúgy is a természetes lényokat szeretik, öcsémből kiindulva.

2009. aug. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem sok, ha ügyesen bánsz a sminkkel.
2009. aug. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
köszikösziköszi :)
2009. aug. 14. 15:21
 5/11 anonim ***** válasza:
sztem sem sok
2009. aug. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem sok, ha szépen tudsz smikelni :)

Egyébként én butaságnak tartom azt a gondolatot, hogy az évek előrehaladtával egy nő egyre több sminket használ. Szerintem ez épp fordítva van: mikor az ember lánya "legálisan" is sminkelheti magát (szóval nem csak 12 évesen sunyiban az anyukája cuccaival), akkoz ez az egész az újdonság erejével hat. Aztán ahogy egyre idősebbé válik, lassan ráérez arra, hogy mik az előnyei, és mit kell eltakarnia, és már főleg ez alapján sminkel majd.

Az meg hülyeség, hogy a smikeléstől 30 évesen 50-nek nézünk majd ki :)

A megfelelő bőrápolás és a foyladékbevitel mellett tuti nem :)

2009. aug. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én is vagyok, én is szempillaspirált és szemcerkát használok, alapozót csak néha néha!!De sztem nem sok :D
2009. aug. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Sztem se annyira sok

De az alapozót én egy sima sulis hétköznapon csak a pattikra tennék,és szemceruzát is csak ha buliba,vagy rendezvényre megyek.Egy sima hétköznapra felesleges annyi minden.De ahogy érzed.Én 14 vagyok:)

2009. aug. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szija!

Elmondom, mi a sok: 2réteg alapozó, púder, szemcerka, szemhéjpuder, szemhéjtus(ez amugy mind fekete), szempillaspirál legalább 2rétegben, alapozó a szájra, aztán vmilyen rúzs.

Na sztem ez sok egy 16éves lánynak. =) De én mindennap így sminekelk. :D

Amugy ha tudod szépen használni ezeket, akkor elég. :D Lényeg az összkép! :D

16/L

2009. aug. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem sok, ha nem használsz sokat.
2009. aug. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!