Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ha félre van lőve a legalsó...

Ha félre van lőve a legalsó lyuk a fülemben, akkor is tudom tágítani vagy idétlenül állna? (képpel)

Figyelt kérdés

[link]


Ilyen a fülem, látszik rendesen, hogy félre van lőve az alsó lyuk benne.

A legalsó 2 fülbevalót kivenném, a másik 2 benne hagynám + az indost is. 4 -6 mm-re akarom tágítani.

De félek, hogy idétlenül állna, mert a lyuk nagyon fent van és "sok fül" lenne a tágító alsó részén !?!

Szereintetek mit csináljak ?



2012. nov. 14. 19:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd a francba:)
2012. nov. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az, hogy neked nem tetszik a fültágító az egy dolog, attól másnak tetszhet :)) márha így értetted.
2012. nov. 14. 19:39
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát, így ne kezd el, mert látszódni fog hogy ferde lesz

Menj el szalonba, hogy szabályosan középre szúrják, és utána mehet a dolog

20/F

2012. nov. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Fú. Hát ezt tényleg ne :D Ez nagyon félre van szúrva. Kicsit nekem is, látszik is picit pedig 16os a fülem :D
2012. nov. 15. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem az alsó két fülbevalót vedd ki, majd várd meg amíg beforrnak a lyukak, azután szúrd ki a füled lentebb és amikor már nem fog fájni, nekikezdhetsz a tágításnak. :)
2012. dec. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!