Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan változtassak ezen, zavar?

Hogyan változtassak ezen, zavar?

Figyelt kérdés
25 éves nő vagyok, de 16nak nézek ki...Leírva is elég durva, na de az életben...Természetes szőke hajam van, kék szemem és gyerekarcom...Sehol sem vesznek komolyan emiatt...Hogyan lehetnék "vadabb", "határozottabb"? A munkahelyemen is mindig "kislány"nak hívnak a kollégáim, akik 50esek. Gimnáziumban tanítok..azért is lenne fontos "öregíteni","komorítani" magam. A szülők mikor bejönnek a suliba azt hiszik, hogy diák vagyok...Azok a diákok akiket nem tanítok meg néha odajönnek, hogy szia neked hol lesz órád.. Elég kellemetlen, persze néha nevetséges is...Próbálkoztam már pár sminkkel, de nem tűntem tőle öregebbnek...Az első órákon a gyerekek azt találgatták, hogy tanárnő hány éves?16, 19, 20..21, szerencsére van tekintélyem, jól haladunk az anyaggal, de jó lenne ha nem néznének tininek.
2012. nov. 16. 19:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Örülj neki, majd mikor 50+ leszel, irigykedni fognak rád ;)
2012. nov. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
a sötét haj öregíti az embert
2012. nov. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem értem a gondod, én 27 vagyok, 15-nek néznek általában, de ez egy nagyon jó dolog...

Persze sötétebb haj meg komoly smink, komoly ruhák biztos öregítenek. Ha mindenképp ezt akarod. Más megoldás nem nagyon van.

2012. nov. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kicsit off de meg kell kérdezzem: még eladósorban vagy vagy már elfogytál?:P
2012. nov. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia!

szemüveeg?konty?

2012. nov. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Elegánsabb öltözködési stílus?


Egyébként én úgy vélem, leginkább a fellépésen múlik a dolog.


Én is fiatalabbnak nézek ki a koromnál (kb. 17-nek néznek 28 létemre), de ebből egyedül a tesco pénztárnál származik problémám.


Olyan helyeken "ahol meg is kell szólalni", sose ért még kellemetlenség, mindig komolyan vesznek.

Úgy, hogy az esetek többségében sportosan öltözök és nem sminkelek.

2012. nov. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ti a Vénuszról jöttetek? Az én környékemen az összes 30-as nő 40-nek néz ki.
2012. nov. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A 28 még nem 30-as. :D


21 éves korom óta rengeteget öregedtem. Szerintem még pár év, és nem is lesz mire "felvágnom", lassan beérem a többieket.


Egyébként a genetika az oka.

Testalkat és arcberendezés.


Alacsony vagyok, vékony és elég kislányos alkat.

Az arcom pedig pedig "párnás" típus.

(a hajam nekem mondjuk sötét).

2012. nov. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

hehe

Én 30 vagyok és 20 nak néznek...

2012. nov. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!