Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért zavar ez engem ennyire?...

Miért zavar ez engem ennyire? Hogyan változtassak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

14 éves lány vagyok. Nem tudom jó kategóriába írom-e a kérdést de elsősorban kamaszok véleményére vagyok kíváncsi. Lehet, hogy nem ez a világ legnagyobb problémája szóval ezért ne hurrojatok le. Köszi.

Szóval a legtöbb osztálytársam nagyon jó agyagi helyzetben van. Ezáltal nagyon szép, divatos, menő ruhákban járnak. Szeretnék én is olyan csinosan öltözködni de nincs annyi zsebpénzem/nem is vagyunk olyan anyagi körülmények között, hogy ezt megtehessem. Ne értsétek félre nem élünk rosszul de momentán fontosabb dolgokra kell a pénz és az olyan ruhák nem olcsók. Néha már cikinek érzem azokat a ruhákat amelyekben járok. A ruháim nagyon-nagyon különbözőek egymástól, néha már túlságosan is.

Általában csőfarmert viselek hosszított felsővel.

Pl ilyeneket:

[link]

Van egy a fentihez hasonlóm csak nincs ekkora kivágás a nyakán.


[link]

Egy ilyesmim van feketében.


De még találhatóak a ruhatáramban sportos vagy csak ilyen semmilyen ruhák amiket csak azért hordok, hogy ne viseljem sokszor ugyanazt mert azért kicikiznek.


Mit tegyek? Hogyan dobjam fel a ruháimat?

Köszönöm, hogy végigolvastad!


2012. febr. 3. 11:53
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia! Először is dicséretet érdemelsz, nincs hibákkal az írásod, és kulturáltan fogalmaztad meg a kérdésedet!

Másodszor: ajánlom a turkálókat! Nagyon egyedi cuccokat lehet kapni, olcsón!

2012. febr. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én is ezt mondom: turkálók, illetve nézz körül a vatera.hu-n, elég jó cuccokat lehet kapni egész olcsón.
2012. febr. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
turkáló, vatera, pontosan. mellesleg mindent tudni kell viselni..gyakorlatilag oly mindegy, hogy mi van rajtad, ha tudod, hogy bánj vele. ne érdekeljen, ha cikiznek, 1-2év múlva remélhetőleg kinövik-ha nem, akkor megbizonyosodsz róla, hogy milyen szinten vannak értelmileg...: )
2012. febr. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én is csatlakozom a többikhez, a turkálót ajánlom. Azon belül is a kilós turikat. Én a Hádába szoktam járni, tény hogy meg kell küzdeni, hogy szép darabokat találjon az ember, de nagyon jutányos áron lehet elhozni a dolgokat.


A legtöbb ruhám onnan van és mindenki csak dicsér, hogy milyen csinosan öltözködöm. :)


21L

2012. febr. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Szia:) Én is 14 éves vagyok. Nemkell nagyon drága cuccokban lenned. Egy sima egy szinü pólót külömbözö kiegészítökkel feltudsz dobni, az ilyen felsők pl. nemtúl drágák. Azért aszt írod hogy nem éltek annyira rosszul, szóval én azért a turkálókat nem nagyon ajánlanám. De inkább arra figyelj hogy a kiegészítők legyenek külömbözőek: sál, valami feltünőbb nyaklánc, övek, ilyesmik:) Szerintem ilyenekkel jól feltudnád dobni:) ha gondolod írj privit, asztán meg beszelhetunk ilyesmikrol:)
2012. febr. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én csak azt tudom ajánlani, hogy ha vásárolsz, akkor vegyél olyan dolgokat, amiket jól tudsz kombinálni. ilyen pl a kardigán, leggings (ezt tudod majd hordani a hosszított felsőiddel tavasszal/nyáron), egyszínű topok, esetleg sál. Egy sima sállal is tök jól fel tudod dobni az öltözékedet.
2012. febr. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia. Nem tudom, mennyit áldoznál ruhákra, én általában New Yorkerből szoktam öltözködni, mert ott vannak olyan stílusú ruhák amik tetszenek, és méretben is jók rám. De néha kifogok egy két jó darabot a Kenvelo-ban is. Lehet, hogy ezek már kicsit magasabb kategóriák?!

Én turkálóba nem szoktam járni, voltam már párszor de sosem találtam olyat ami tetszett volna.

Esetleg Takko-ban nézz szét, vagy C&A-ban ott is vannak szép darabok. Érdemes amúgy figyelni, A New Yorkerben pl vannak kirakva 1500 ft-ért leakciózott ruhák.

16/L

2012. febr. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én sokszor látok márkás ruhákat turiba és meg is veszem. Csak ajánlani tudom. Cipőt is tudsz találni. Én ide járok: [link]
2012. febr. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!