Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek normális ha kérek...

Szerintetek normális ha kérek ilyen avon-os ízesített ( nyalókás, almás. ) szájfényt? Mindjárt 13 éves leszek

Figyelt kérdés
Mert a korosztályomban mostanság mindenki már tökre sminkeli magát és ez engem idegesít egy picit hogy én még egyáltalán nem :/
2012. nov. 17. 14:34
 1/8 anonim ***** válasza:
mért ne lenne normális. Nyugodtan próbáld ki. Nem is kell több 13 évesen mint a szájfény és esetleg spitál.
2012. nov. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
12 eves vagyok es ugy 1 honapig sminkeltem magam de rajottem hogy rossz dolog..szoval el is felejtem jopar evig. ne idegeskedj, nekik 3-4 ev mulva ronda arcuk lesz, mert a smink nem fed mindent, te pedig szep leszel :)
2012. nov. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
persze, nyugodtan :)
2012. nov. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Csak az a gond ezekkel az ízesített vackokkal, hogy az ember lenyalja mert finom, de ha megnézed az összetételét, akkor rájössz hogy ez elég káros dolgokkal van tele...
2012. nov. 18. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
én már 10évesen is kaptam szájfényt...mondjuk nem sűrűn használtam mert a hajam mindig beleragadt... és mint azt előttem is írták, ilyen korban nem is kell több egy szájfénynél. :]
2012. nov. 18. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább szempillaspirál, de ne ilyen drámai szempillákat csinálj hanem kicsit természetesebbett. Szájfényt nem ajánlom, a vizes hatású extra fényes szájfény inkább idősebbeknek ajánlott.

Ilyen nagyon fényes szájfényt(nem az erős színről van szó) nem ajánlok: [link]


Ilyet nyugodtan: [link]

2012. nov. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Booo96 válasza:
szia :) persze, a fiúknak is jobban tetszenek a természetes lányok. Esetleg ha már sminkelni szeretnéd magad akkor a spirált tudom ajánlani. Viszont adok egy jó tanácsot : Az alapozót meg az ilyen-olyan kenceficéket ki se próbáld, mert egyik barátnőm 12 éves kora óta alapozza magát, szemhélypúderezi,stb. és olyan csúnya lett az arca tőle hogy el sem hiszed. Én például csak spirálozok és szájfényezek és az én arcom pattanás mentes és sima. Szebb ha természetes vagy :)
2013. jan. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
azok ajakbalzsamok nem szájfények te :D xdd
2013. jan. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!