Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Az normális dolog ha fültágítá...

Az normális dolog ha fültágításnál folyamatos feszítő vagy szúró érzést érzünk?

Figyelt kérdés
tágítom a fülem és a fültisztító pálcikáig már eljutottam.. de folyamatos szúrást érzek.. remélem nem csináltam semmit rosszul :oo nem gennyezett és nem is vérzett.!!!
2012. okt. 24. 21:34
 1/6 anonim ***** válasza:

rövid ideig igen, bár nekem csak lüktetni szokott.

gyógyuláskor van egy kis "szúrás", érzékenység.

2012. okt. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Amíg elnem értem a kívánt méretet, addig nekem is előfordult feszítés lüktetés, vagy szúrás

20/F

2012. okt. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi szépen. így legalább megnyugodtam :))
2012. okt. 25. 19:28
 4/6 anonim ***** válasza:
én is ma rajtam bele nagyobbat és most elég rossz nembírom forgatni, ha megmozdítom szúr és lüktet úgyhogy tutira normális
2012. nov. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én rögtön fültisztítóval pálcával kezdtem és egy kicsit fájt csak.14/L
2013. máj. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Kisdinnye22 válasza:
Én ezt az érzést 10mm-en felül èreztem èppen ezért maradtam 10mm-nèl. Most a másik fülem is tágìtás alatt van december óta. KB 5 mm de kicsit elkapkodtam és egy picit gennyes volt ezért bele tettem egy fertőtlenìtett 3mm-eset.Viszont ez abszolút nem fájt csak mikor takarítani akartam fojt a lecsò. Vigyázz rá és ne légy barom mint én h elkapkodod.most pihentetem legalább 4 hétig.
2020. febr. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!