Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Leginkább anyukák válaszát...

Leginkább anyukák válaszát várom de persze másik lányokat is szívesen meghallgatnék! Már van egy egy lyuk a fülemben és régóta szeretnék még egyet mindkettőbe!?

Figyelt kérdés
Nektek mikor lett második lyuk a fületekben és anyukátok hogyan állt hozzá vagy éppen anyukák hogyan álltatok a lányotok ötletéhez? Köszönöm előre is :)

2012. nov. 17. 20:40
 1/6 1999kincső1999 válasza:
Az én anyukámnak is van több lyuk a fülében...De attól függ hogy hány éves vagy, mert ha én mondjuk 10-13 évesen még egy lyukat akarnék nem biztos hogy megengedné :S de hány éves vagy? akkor ttöbbet tudnék segíteni ;D
2012. nov. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mondjuk ha 14 felé közelítesz, nem gond, csak ne vidd túlzásba, mert csúnya ha teli vagy lyuggatva. De 2-2 lyuk még elmegy egy fülben.
2012. nov. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nekem kb 12 évesen lett a második lyuk a bal fülembe. fél évre rá a 3. is :) az összes többit én szurtam :DD szerintem még ha valakinek sok fülbevaloja is van az is nagyon jol néz ki.persze nem igénytelen modon sok :)
2012. nov. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
14 éves vagyok :)
2012. nov. 18. 14:07
 5/6 anonim válasza:

Én is 14 vagyok és nekem az egyikben 4 van a másikban pedig 2.

Én a Szüleimmel megbeszéltem és megengedték át ötödikbe.

2013. aug. 30. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Nekem 3 van az egyikben, 13 éves korom óta.

Anyukámnak egy fülbevalója van, nem szereti annyira a divatot, de elfogadta:)

2017. ápr. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!