Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ki tud nagyon ügyes műkörmöst...

Ki tud nagyon ügyes műkörmöst Budapesten aki szépen dolgozik és viszonylag olcsó? Nagyon megköszönném ha képet is küldenétek! 15/L (rossz indulatú kommenteket nem kérek! )

Figyelt kérdés
2012. nov. 19. 19:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
51%

ha nem írod oda a zárójelest, eszembe se jut ideírni


15 éves vagy, minek neked műköröm?

tanulással hogy állsz? lesz belőled valami, vagy csak a külsődből akarsz megélni?

2012. nov. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
nagyon vicces vagy, biztos nagyon okos, érett ember lehetsz. :)) igényességnek nevezik nálunk, nem tudom nálatok ez a szó mennyire ismerős?! köszi, elég jól állok vele, biztos többre viszem mint Te
2012. nov. 19. 19:51
 3/16 anonim ***** válasza:
51%

igényesség az, hogy műcuccot raksz a körmödre, hogy jól tönkremenjen, ráadásul jó pénzért? végülis, ha anyu fizeti, arra vannak a szülők, hogy a gyereknek fizessék a "nélkülözhetetlen" dolgokat


bocs, én már többre vittem, mint te,és nem kellett hozzá műköröm

2012. nov. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
11%

egyébként szánalmas vagy a kis s***os 15 éveddel, ,hogy itt mondod a tutit

igényes....

2012. nov. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Banyek, mekkora szád van már 15 éves létedre? Amúgy ha ilyen értelmes vagy, akkor tudhatnád, hogy ezen az oldalon nem szabad szolgáltatásokat reklámozni, így a műkörmöst sem.

Ennyi Kislány!

2012. nov. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Csak most, csak neked(esetleg anyádnak):


"rossz indulatú komment"


:)

2012. nov. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
6%
Igényes a műköröm? Mióta? Max a te kis agyadban. Tudod mi az igényes?? Ha ápolod a saját körmöd és szebb lesz mint egy műköröm... az igényes. A műköröm tönkreteszi a saját körmöd, ez inkább igénytelenség. És még a pasik is utálják a műkörmöket. Ha lenne eszed nem csináltatnál ilyesmit.
2012. nov. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
11%
a műköröm nem egyenlő az igényességgel drága angyalkám, nem való egy kislánynak ilyen...
2012. nov. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
52%

Ja valóban nagy igénytelenségre vall,ha szép valakinek a körme:S Sminkelni szoktál? Gondolom igen,hát látod az is mű.Ha viszont nem szoktál,akkor visszavonom:)

Valóban jobb egy természetes,de láttatok ti már szépen megcsinált műkörmöt? Mert olyan mint az igazi..Másrészt attól,hogy valakinek 15 évesen műkörme van,még nem azt jelenti,hogy egy tanulatlan,semmirekellő.Nem biztos,hogy ilyen 10 centis karmokat akar csináltatni,vannak visszafogott,igényes műkörmök is,amikről nem mondod meg,hogy igazi,vagy sem.

2012. nov. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
64%

Nekem 16 éves korom óta van műkörmöm, leérettségiztem, és most kommmunikáció szakon tanulok tovább.


Nem tudom miért kell leszólni ezt a lányt, se több se kevesebb nem lesz a műkörmöktől. Tanulni azért lehet mert műkörme van, ez nem befolyásol semmit.



Nekem írtó randa az eredeti körmöm még kilakkozva is, és csúnya, széles igénytelen.

2012. nov. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!