Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Oriflames termékek. Ki használ...

Ltimea kérdése:

Oriflames termékek. Ki használja és mit? Elégedett vagy vele?

Figyelt kérdés
2009. aug. 16. 00:10
 1/10 anonim ***** válasza:
25%
Avon termékek nekem jobban bejönnek :)
2009. aug. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
én sűrűn vásárolok oriflame termékeket,főleg sminkeket,néha napszemüveg,táska..elégedett vagyok vele,de mondjuk Avonból a parfümök nekem jobban tetszenek.De ez a saját véleményem
2009. aug. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
66%

Hát szerintem is inkább AVON!

De most van egy szempillaspirálom az Oriflame-ből az igen szuper!!

2009. aug. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

engem sminkeltek már Oriflame-el, és sztem tök jó szemhéjtusuk van, az a filces!! =)

Avon-t is használtam, mint2-ben vannak jó termékek! :D

2009. aug. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Előrebocsátom én az avonból is rendelek, nem is keveset...


De szerintem az oriflame sokkal jobb. Az avon sminktermékei siralmasak... az oriflame valamivel jobb, bár az se profi. Mondjuk egy átlagos nőnek megfelel (úgy értem hétköznapokra meg úgy egyébként).

Az oriflameben legalább nincs olyan káros anyag, amit kölföldön már rég betiltottak! Az avon bizonyos termékeiben van... én utána szoktam ennek nézni.


Az oriflame parfümök nekem tartósabbak és jobb az illatuk is. A sminkek mint már említettem szerintem jobb minőségűek. A testápolók és krémek is jobbak szerintem. Azt tudom mondani, hogy az oriflame jobb az avonnál, minőségben. Talán az avonban nagyobb a választék és olcsóbb. De általában nem éri meg...


Én mindig veszek mindkettőből, de az ori jobbnak tűnik.


De ha felmész az oriflame.hu-ra ott végiglapozhatod az aktuális katalógust és alatta ha a termékre kattintasz olvashatod amiket már írtak róla az emberek véleményt. Én is szoktam oda véleményt írni ;)

2009. aug. 23. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%
Nekem az az Avon termékekből a smink készítmények nem jöttek be.Nem jól tapadnak,nem tartósak és folyamatosan allergiás reakcióm volt pl.a szempilla festékeitől.A szemcerkák nem fognak.A szemhéj púderek pedig olyanok,hogy az aplikátorral nem lehet felvinni,mert csomós.Sajnos megjártam vele.Az Oriflames termékek ellenben nem igazán drágábbak,de ha felteszek egy sminket rendesen az még este is szinte ugyanúgy tart.Az Avon parfümök pacsulik...ennyi pénzért már kapok Pumát is vagy bármi mást.
2009. aug. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a válaszát, várom a további megjegyzéseket és vélemányeket.
2009. aug. 24. 23:30
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
oriflame egyértlmű. nincs benne annyi vegyszer, inkább természetes alapanyagokat tartalmaz nem mint az avon...én imádom a hair X samponokat, a Giordian parfümöket, pure skin/teafa arclemosókat, golyósdezodorokat, rúzsokat stb...:)
2009. aug. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én most per pillanat Olive + Bamboo -s termékeket használom a testradír testápoló. Nekem nagyon tetszik :)
2010. júl. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%

En nagyon sok Avon termeket kiprobaltam vmi bejott vmi nem,ez szerintem bortipustol,igenytol fugg.Nekem a maszkok,a borradirok nagyon bejottek.

Most kaptam ajandekba Oriflame kremeket,nagyon jok mar elso hasznalat utan,neztem a weboldulakat reszletesen leirjak a kremek osszetevoit sokkal tobb termeszetes anyagot hasznalnak.

Nekem mindketto szimpatikus:egyik sem tesztel allatokon.Nekem ez az elsodleges szempont.

2010. nov. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!