Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Csajok, használja innen...

Csajok, használja innen valaki a L'Oreal Matte Morphose alapozóját?

Figyelt kérdés

multkor ezt néztem ki magamnak a Dmben, de ugy voltam vele, inkább megkérdezem, megéri e megvenni. nem akarom, h megint a nyakamon maradjon egy fölös alapozó :)

egész jonak tűnt, néha járok szoliba, szval az, h a legvilágosabb árnyalat is sötét lesz, nem hiszem h gondot jelentene majd :) milyen az állaga, sokáig fent marad, jól fed? légyszi akinek ilyen van, válaszoljon :) kösziiii :)


2011. aug. 8. 19:55
 1/3 anonim ***** válasza:

sok jót hallottam róla, és a legtöbb embernek bevált. barátnőmnek is az van, és én is kipróbáltam, nekem tetszett. elég jól fed, de mondjuk nem mattít túl hosszú ideig. mondjuk ennél többet nem is vártam, volt már mattitó alapozóm mind csak kb 1 óráig bírta. ez egy picit tovább. az állaga kicsit fura, de jól lehet felvinni az arcra.

múltkor kerestem a rosmannban, de ott nem volt sajnos.

2011. aug. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem van ilyenem. Annyira jó, hogy 2x is megvettem, pedig ilyen nem szokott előfordulni nálam :d

Nagyon szépen fed, mivel enyhén púderes, mattít is. Ami nagyon jó benne, hogy ha felteszem, akkor nagyon puha és selymes a bőröm :) Drogériás alapozók közül ez viszi a pálmát. A másik nagy kedvenc a MAC,de ha épp nincs rá pénzem, akkor marad ez :)

2011. aug. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
hát nekem nagyon nem vállt be, tele van szilikonnal és a bőrömön olyan hülye zsíros érzést kelt..ráadásul majdnem annyi mint egy mac..
2011. aug. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!