Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Van valódi gyémánt ékszered?

Van valódi gyémánt ékszered?

Figyelt kérdés
Te vetted vagy kaptad?
2012. nov. 21. 21:34
 1/9 anonim ***** válasza:
32%
Van egy szép gyémántfülbevalóm. Megdolgoztam érte(sokat kellett térdelni).
2012. nov. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
38%
Nincs, nekem nem tetszenek.
2012. nov. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
52%

Nincs. Nem is érdekel, meg nem is merném hordani. Aranyat sem mernék...


Jó mondjuk ha valami Hollywoodi sztár lennék vagy csak simán milliárdos akkor "alap" lenne hogy azt hordjak, de így....


Ja de amúgy volt már a kezemben. Ékszerész az egyik rokonom és nála láttam. De annyi volt hogy "Tééényleg? Ilyen a gyémánt?" és ennyi :D

2012. nov. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nincs de árultam. Ékszerbolti eladó voltam. A pici kövesek elég jó árban vannak.

Egyébként én inkább az opáltól vagyok elájulva. Gyönyörű színparádé.

2012. nov. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Van, az eljegyszési gyűrűmben és a jegygyűrümben is.
2012. nov. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nincs. Ha lenne, se merném felvenni, mert olyan környéken lakom, hogy szerintem nem érnék haza vele.
2012. nov. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Én örököltem egy gyémánt ékszerkészletet, egy aranydobozban, de nem tetszett, ha érdekel oda adom! Most a kishugom játszik velük, barbikra teszi rá, egy babáért cserébe biztos oda adná!
2012. nov. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem mernéd hordani? Szeritend hozzá nem értő szem messziről meg tudja különböztetni a cirkóniától vagy egyéb csillogó utánzattól? Én már láttam gyémántot és ha nem mondják, h az, akkor nem is tűnik fel.
2012. dec. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szia! Én úgy vettem hogy tanusítvánnyal,de kidobtam vagy elkajlódott sajnos, mert azt hittem,hogy örökké hordani fogom... :( én anno 110.000 ft-ért vettem.
2015. febr. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!