Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Aki már régóta használ parfümö...

Aki már régóta használ parfümöt: A korral, hogyan változott az ízlésetek a parfümökkel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

pl. Milyen típusú illatokat használtatok régen/most?

Mi volt a kedvenc márkátok? Most mi?

állati eredetű? növényi eredetű?



2012. nov. 25. 14:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Nincs kedvencem, az édes illatokat szeretem, régen is ezt szerettem, főként a vaníliásakat. Nem változott az ízlésem.
2012. nov. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mindig is a nagyon édes és a gyümölcsösen friss illatok voltak a kedvenceim. :)

Télre az Avon Secret Fantasy Star-t használom. Édes, vattacukros jellegű, de nem émelyítő. De a Star Nature vattacukor parfümjét is szeretem.

Nyáron Adidas Fruity Rhythm vagy Puma Jam. Ezek tipikus nyári-tavaszi édeskésen friss illatok.

2012. nov. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 laci911 ***** válasza:
Nekem a bergamonos illatok jönnek be meg a gyönbéresek is.pl burberri sport hugo boss soul vanilia bergamond keverék.
2012. nov. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően nem változott, bár tinikoromban szinte csak a nagyon friss, gyümölcsös illatokat szerettem, mostanra már azért hordok egy-két olyan illatot is, amiben vannak picit édesebb, virágosabb, fűszeresebb... mélyebb, elegánsabb illatjegyek... de alapvetően még mindig a friss és a gyümölcsös a befutó, kivéve nagyon elegáns helyekre, estére. Változó a kedvenc márka, mert sokféle márkát próbáltam már. Az örök kedvenc J. Lo-nak a Live Luxe-a, de volt már vagy van Avon, Esprit, Replay, Gabriela Sabatini, Pussy Deluxe, Essence, Elite Models, Celine Dion, Kylie Minogue, Healing Garden, So... és Jeanne Arthes parfümöm is, mintát... meg egy Incanto is, de az az én bőrömön hyposzagú volt... amint látszik, főleg olcsóbbakat veszek, de úgyis szoktam frissíteni napközben, és nem rosszabb az illatuk, mint pár márkásnak...
2012. nov. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Változott. Régen imádtam az édes, vattacukros parfümöket, mindig azt használtam, most viszont a virágos, púderes illatokat kedvelem.
2012. nov. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én Armanitól az Idole-t használom. Már többször dicsértek, hogy milyen jó illatom van. Szaglászd meg ezt is, ha drogériába mész!
2012. nov. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a sok választ!
2012. nov. 27. 18:11
 8/8 anonim ***** válasza:

Az első nagy parfümélményem a Tommy Hilfiger T. Girl illata volt. Akkor voltam kb. 14 éves, megőrültem ezért az illatért, de csak felnőtt koromban lett sajátom, az akkori párom meglepett vele. Ma már nem a kedvencem, de a szép emlékek miatt ma is nagyon szeretem. Olyan 16 éves korom körül jöttem rá, hogy nekem főleg a friss, citrusosabb illatok tetszenek, amikben van egy csavar. Így lett a kedvencem pl. a DKNY Women, ami a mai napig a legeslegnagyobb kedvencem. A többi parfümöm is ehhez hasonló, pl Versace: Versense.


26 L

2012. nov. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!