Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Begyógyul még a piercingem?

Begyógyul még a piercingem?

Figyelt kérdés
A fülkagylómba szúrattam 2 piercinget még 3 hónapja egymás mellé de nem akar begyógyulni..Ez normális conch pc-nél mert mindenhol mást írnak a gyógyulási időhöz..Egy haverom azt mondta nem fog begyógyulni mert egyszerre lett szúrva egymás mellé és az egyik emiatt sose gyógyul be.Amugy olyan hogy kábé 1 hétig tök jó már nem is fáj meg semmi utána meg megint begyullad aztán ezek ismétlődnek..

2012. nov. 25. 18:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom mennyire lehetnek közel, de az is lehet hogy a két ékszer egymáshoz ér, egymást nyomják, és emiatt valamelyik lyuk folyamatosan irritálódik.


Nekem nem is szúrtak a fülembe sehova egyszerre kettőt egymás mellé, merthogy így nem tud begyógyulni.


Bár hozzáteszem, három hónap még semmire nem elég. Nekem a helix és a tragus is sokáig gyógyult. 4-6 hónap mire teljesen tünetmentes lesz. (persze egyénfüggő)


Esetleg megmutathatnád egy piercingesnek, vagy annak, aki szúrta vagy valamelyik igényesebb szalonba menj be!

2012. nov. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Amelyik fülpiercing porcba van szúrva vagy nagyon lassan vagy egyáltalán nem gyógyul be (azaz egyik nap gyógyultnak tűnik másnap gyulladt és ez megy hosszú időn keresztül), ez is egyénenként változik.
2012. nov. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Aha köszi..Hát egyébként a város legfelkapottabb meg állítólag a legjobb szalonjában csináltam szóval elég szánalmas,hogy nem mondott annyit se a csávó,hogy nem kéne egyszerre lőni egymás mellé..Bár szerintem még nem is szúrt ilyet soha az elején kábé megse értette....
2012. nov. 25. 21:28
 4/4 anonim ***** válasza:
Az hülyeség hogy egyszerre nem lehet többet szúratni, max még lassabban gyógyul, ennyi.
2012. nov. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!