Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Csuklóra felszíni piercing...

Csuklóra felszíni piercing vagy microdermal?

Figyelt kérdés
Melyik a praktikusabb/maradandóbb?

2012. nov. 26. 19:26
 1/7 anonim ***** válasza:

Microdermal.

20/F

2012. nov. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És miért?
2012. nov. 26. 20:24
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyértelmű, hogy microdermal. Azért mert tartósabb és a felszíni sokkal könnyebben kiszakadhat. Bármelyiket csináltatod vigyázz hogy ne akadjon a ruhádba..
2012. nov. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm.


Még átgondolom (a beakadás miatt), addig is várok még véleményeket, tapasztalatokat. :)

2012. nov. 26. 20:42
 5/7 anonim ***** válasza:
Inkább csináltass egy pici tetoválást, ha maradandót szeretnél, ha meg nem, akkor vegyél valami vagány karkötőt, de csuklóba se felszíninek, se microdermalnak nincs értelme, az olyan terület, hogy hacsak nem tartod a kezedet 24 órán keresztül a zsebedben, előbb-utóbb valamibe belekapsz, vagy valaki véletlenül odanyúl, és annak nagyon csúnya vége lesz, láttam már olyat... gyakorlatilag nincs értelme, csak felesleges fájdalomnak és veszélynek teszed ki magad.
2012. nov. 27. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Karkötőket meg egyéb lifegős ékszereket nem hordok, mert nem szeretem, tetoválásom pedig nincs és nem is lesz, legalább is ilyen látható helyen biztosan nem.

A nyakláncot sem viselem el, helyette a mellkasomon is microdermalok vannak. Gondoltam ha van "nyaklánc-pótlékom", akkor legyen valami a csuklómon is, karkötő helyett.

Az irritációban és a beakadás veszélyében igazad van, át fogom még ezt gondolni.

Azt tudom, hogy egyik verzió sem maradhat örökké, csak addig, míg tudok rá vigyázni, vagy addig, míg nem lesz egy olyan munkahelyem, ahol nem tolerálják ezt a fajta ékszert, vagy esetleg akadályozna a munkában.

2012. nov. 27. 04:37
 7/7 A kérdező kommentje:
Konkrét tapasztalatok esetleg olyantól, akinek van csukló piercingje?
2012. nov. 30. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!