Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Gáz, ha csak simán kifestem...

Gáz, ha csak simán kifestem egyszínűre a körmömet szalagavatóra? Szinte mindenkinek műkörme lesz.

Figyelt kérdés

A legtöbb lány ment körmöshöz, én nem. Egyrészt pénzem sincs rá, másrészt nem az én világom, abszolút nem illik hozzám.


Viszont nincs túl jó kézügyességem sem, így - hiába vettem ecsetet, körömlakkokat - nem tudok szép mintát festeni a körmömre. Pedig sokat próbáltam már.

Sajnos a francia manikűr sem annyira jó ötlet, mert a kisujjamon betört a köröm a hét elején, és nagyon rövid a körmöm. Így elég furán nézne ki a francia manikűr.


Most arra gondoltam, hogy csak szimplán kifestem a körmömet a barna lakkal (ez megy majd a ruhám övéhez.).

Szerintetek gáz? Vagy mit ajánlotok? Mit csináljak? Tudtok valami nagyon egyszerű mintát mondani?



2012. nov. 29. 17:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem a műköröm ronda. Az egyszínű tökéletes lesz ha megy a barna az övhöz, biztos jó lesz.
2012. nov. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább az a gáz, hogy a szalagavató ennyire a lóvéról szól... Annál, amit írtál, nem is kell több. Én biztosan nem fogom még kifesteni sem.
2012. nov. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
72%
A barna gáz, mert a rövid körmöt optikailag még kisebbé teszi, nagyon fog látszani, hogy rövid. Halvány rózsaszínt javasolnék, az mindenhez megy. Ha átkened színtelen lakkal, nagyon ápolt, kellemes lesz a látvány. Nem feltűnő, viszont nőies és elegáns.
2012. nov. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Nekem a turbó lakkozás amit nem rontok el az az, hogy leragasztom a körmöm egy részét celluxszal és úgy festem ki, így csíkos lesz. Nem kell hozzá kézügyesség és viszonylag hamar megvan.

Vagy veszel felragasztható matricát, strasszkövet, azt biztos nem rontod el.

2012. nov. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem egyáltalán nem gáz. Inkább az a gáz, hogy 18 évesen már mindenkinek műkörme van. (Igen, prűd vén banya vagyok, jól gondoljátok :D )

Szerintem ha nem vagy megelégedve a kézügyességeddel, akkor a mintát sem kell erőltetni. Az egyszínű lakkozás sokszor elegánsabb, mint az agyoncsicsázott. Ha tényleg megy a színe az övedhez, akkor jó lesz az, ne aggódj :)

2012. nov. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem ronda a műköröm, én nem fogom megcsináltatni. Szerintem menj el egy körmöshöz aki zselég/gél lakkal kifesti. Ez tartós és tud rá tenni mintákat és pici körmön is működik mert a sajátodra teszi. Az ára meg olyan 1000-1500Ft körüli lehet.
2012. nov. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Körmöshöz már nem tudok elmenni, mert holnap lesz a szalagavatóm, de azért köszönöm a választ. :)

Még ma megcsinálom a körmömet, majd meglátom, hogy mit sikerül összehoznom. :D

2012. nov. 30. 16:13
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem gáz, nekem is csak ki lesz festve bordóra vagy sötét pirosra.

A kontaktlencse miatt meg sem növeszthetem a körmöm, nemhogy műköröm.... (Fel lehet rakni hosszú körmökkel is, csak én vagyok ügyetlen. Tettem már tönkre lencsét úgy, szóval, feladtam a próbálkozást.)

2012. dec. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem gond szerintem, hogy nem műköröm... a szalagavatós műkörmök sztem többnyire nagyon igénytelenek, plázacicásak, tucatok. De szalagavatóra ne barnát kenj fel sztem... kivéve, ha az a barna egy szebb világosbarna. Inkább valami natúr bőrszínűt, halvány melegrózsaszínt, vaníliaszínt válassz sztem.
2012. dec. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Végül is sima egyszerű barna körmök mellett döntöttem. Közepes barna lakkot használtam, és nagyon szép volt. Nagyon jó összhangba volt az övemmel és a sminkemmel.

2012. dec. 5. 18:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!